Wpis z mikrobloga

Również i ja otrzymałem #wykopoczta. Ze zniecierpliwieniem czekałem na nią, bo to moje pierwsza edycja. #wykopaczka czekała na mnie w paczkomacie. Odebrałem ją już wczoraj, ale dopiero dziś mam okazję zrobić #chwalesie i #pokazpaczke.

Wyjmując ją z paczkomatu moją pierwszą myślą było: "Pewnie jakiś różowy!" - pic rel, ale się pomyliłem. Unboxing zrobiłem już w samochodzie, nie mogąc się doczekać zawartości.

Pierwsze co znalazłem to długi list, który od razu przeczytałem i za który bardzo dziękuję, bo bardzo mocno dał mi do myślenia. Zrobiłeś dobry research / rozpoznanie / stalking (niepotrzebne skreślić) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Odpiszę, jak tylko zechcesz się ujawnić Cumplu Mirku Informatyku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza listem w paczce znalazły się
► alkohol domowej roboty z zalecanym sposobem degustacji (przy najbliższej okazji wypiję Twoje zdrowie!)
► drewniany konik morski z nad morza, który na pewno zawiśnie w moim domu, bo jest genialny ()
► śmieszna maskotka z ruchomymi oczami za które dziękuję dzieciom Mirka-Nadawcy
► czekolady gorzkie sztuk dwie
► słodkie kuleczki orzechowe w czekoladzie, które uwielbiam, tym razem w wydaniu Star Wars
► woreczki strunowe, które dedykowane są co prawda do #opencaching, ale zawsze się przydadzą
► świetna skarbonka z tablicą kredową do zbierania pieniędzy na konkretny cel, np. napiwki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

>>Zdjęcia tutaj<<

Bardzo Ci dziękuję za paczkę i zaangażowanie, pozdrawiam serdecznie Ciebie i Twoją rodzinkę!

Dziękuję również
Pobierz
źródło: comment_vtXepPDkJVu9QVhaQBQGqksGY60YXX2J.jpg
  • 6