Wpis z mikrobloga

@Dlord: @Klofta: Na diecie jestem, przez rok udało mi się zejść ze 120 do 110 samą dietą no ale teraz trochę zaczęła zwalniać utrata wagi i chciałbym też za rok osiągnąć przynajmniej 2 razy lepszy wynik niż poprzednio
@venom1324: no to powiem Ci że #!$%@? ta dieta jeśli w rok z takiej wagi tylko -10kg. Taką wagę to tracisz przez ograniczenie jedzenia (nawet jak jesz śmieciowe ale mniej to schudniesz) - no chyba że to nazywasz dietą.
przez rok udało mi się zejść ze 120 do 110 samą dietą


@venom1324: Paanie. Mi się brzuch piwny zrobił od kebabów i piwa. Od 2 miesięcy ograniczone węglowodany (jajecznica na śniadanie, potem ze 2x kurczak z warzywami i max jedna bułka z mięsem jak zgłodnieje) i już mi 6kg poleciało. No i piwsko tylko w weekendy, a nie codziennie po robocie.
Czy da się schudnąć tak po prostu ćwiczeniami w domu


@venom1324: tak, ale musisz dorzucić do tego dietę i bardzo się z nią pilnować. mam za sobą ponad rok biegów po 10 km 3-4 razy w tygodniu, długich treningów itd., ale co z tego, jak moja miska to była tragedia ( ͡° ʖ̯ ͡°) dopiero po dorzuceniu diety zaczęły być widoczne jakiekolwiek efekty.
@Kocisko_i_Anka: Chciałbym, ale zawroty głowy, całe uczucie sztuczności i braku sensu otaczającej rzeczywistości jest nie do zniesienia. Najpierw chcę potrenować w domu i może jakoś ciało się przyzwyczai do ćwiczeń, bo kiedyś lubiłem jazdę na rowerze, ale to było w dzieciństwie, lata temu(nie miałem derealizacji/depersonalizacji/nerwicy lękowej). Dzięki za dietę, moja w sumie jest podobna, ale jest kilka różnic. Postaram się jednak korzystać z tej diety slow carb
@venom1324: aktywność ruchowa dobrze robi na psychikę, po prostu trzeba się przełamać. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale ja mam to szczęście, że mam góry pod domem, prawie codziennie robię wypad na 3 godziny, jak nie mogę wyjść z powodu roboty, to jestem chora. Z doświadczenia wiem, że dwa, trzy tygodnie systematyczności wprowadza w nawyk.
Co diety to poczytaj 4-godzinne cialo Ferrisa, mi zeszło na tym 8 kilosów w miesiąc. Wagę trzymam
@venom1324: aktywnosc ruchowa przyszpieszy po porstu, musisz miec deficyt kcal, bez ogarnietej miski #!$%@? ci z tego wyjdzie

a i nie badz #!$%@? grubo lec na silownie, uloz diete, i zacznij korzystac myfitnesspal, jak porzadnie to porzadnie

ja sam od poniedzialku zaczelem redu 190/111kg i juz w 3dni schudłem 4kg, tak więc polecam się wziąć za siebie w końcu