Wpis z mikrobloga

Mirki co się przed chwilą #!$%@?ło to ja nawet nie
( ͡° ʖ̯ ͡°)
podczas porannych igraszek mój #niebieskipasek dziwnie na mnie patrzył. Gdy zapytałam go o co chodzi to odpowiedział: "żeby szybko nie dojść, myślę dlaczego na Liverpool mówi się The Reds, przecież do nich bardziej pasuje kolor zielony"... Padłam. #seksy już nigdy nie będą takie same (,)
#logikaniebieskichpaskow
  • 42
@dead_golldfish: a mnie bawi, że mam znajomą, która nie jest fałszywym różowym od zarzutek, lecz kobietą z krwi i kości i nie opuszcza żadnego meczu Liverpoolu w zaprzyjaźnionym pubie... choć jestem trochę szowinistą jeśli chodzi o kobiety i 'kibicowanie', to sądzę, że dla niej rozmowa o LFC jest mocno wilgotna
@dead_golldfish: Tak sobie to tłumacz ( ͡° ͜ʖ ͡°). A jak jest naprawdę, wyjasnię za pomocą dowcipu :)
Łoże małżeńskie, on i ona. Sakramentalny, pobłogosławiony, przyrzeczony i intercyzą zaklepany święty związek. I święty obowiązek zbliżenia. Znaczy mąż rżnie żonę.
Porządnie, jak ksiądz Ksawery Knotz z zakonu Kapucynów, nakazuje. Ale mimo starania obu stron - nic. Ani ona, ani on. Mąż już zziajany, zdyszany, czerwony jak burak, serce
@dead_golldfish: Jeśli Twój facet cierpi na przedwczesny wytrysk to weź go za fraki i idźcie do LEKARZA seksuologa.
O ile to przedwczesny wytrysk, to dostanie receptę na tabletki, które opóźnią wytrysk.
Tabletki bierze się przez około 3-4 miesiące ale efekt jest do końca życia.
LEKARZ seksuolog wyjaśni wszystko na ten temat