Wpis z mikrobloga

Mirki, mam pytanie. Mając hosting dedykowany pod #wordpress #wordpresscom(np. w @home-pl) , który w pakiecie ma opcje podpięcia 5 różnych, niezależnych domen pod jedno "centrum dowodzenia" i publikowania pod tymi adresami różnych treści nie skazuje się na niełaskę #google? Wiadomo, że minus to jak padnie mi hosting bądź jakaś wtyczka się wysypie to wszystkie 5 stron leży. Chodzi oczywiście o WordPress Multisite

Strony mają być tylko prostymi wizytówkami, główny cel to numer jeden w wyszukiwarce pod dane słowa kluczowe w moim regionie(np. sklep motoryzacyjny Białystok czy konie arabskie sosnowiec)

Bez problemu to przejdzie? Strony po wypozycjonowaniu będą się trzymać? Jestem zielony w temacie i chcę się dowiedzieć, czy mnie kuzyn nie ściemnia, że wszystko będzie "SUPER OKEJ( ͡° ͜ʖ ͡°) W GOOGLE NUMER JEDEN"

#hosting #cms #kiciochpyta trochę #pozycjonowanie #stronywww
  • 7
@Nuncjusz_Praski: to zależy czy wierzysz w to, że google gorzej pozycjonuje "podobne strony na podobny temat" na jednym adresie IP, no chyba że te o których mówisz mówią o czymś zupełnie innym, wtedy raczej nie powinieneś się obawiać
@webh: No właśnie o to jedno IP chodzi. Nie wiem co mam myśleć. Każda z tych stron będzie z innej parafii, reklamować ma inną odnogę naszych usług, które świadczone są przez osobne spółki. Jedyne co je łączy to grupa kapitałowa.