Wpis z mikrobloga

W końcu znalazłam czas w tym całym majówkowym zawirowaniu i mogę się pochwalić swoją paczuchą... to była moja 3 edycja #wykopoczta no i jak to się mówi do 3 razy sztuka ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Jak tylko wydostałam paczuchę z paczkomatu, moja morda się uśmiechnęła. Pudełeczko było solidnie obklejone jak to na paczuchę z #wykopoczty przystało...
Po długiej drodze jaką musiałam przebyć wracając do domu, pierwsze co zrobiłam to zabrałam się za odpakowywanie zawartości ( ͡º ͜ʖ͡º)... i tu mordka jeszcze bardziej mi się uśmiechnęła (ʘʘ) moim oczom ujawniła się taka oto zawartość widoczna na zdjęciu...
@angusxx8 bardzo Ci dziękuję za paczkę... trafiłaś idealnie... grabki i łopateczka tak mi się podobają, że żal mi ich używać, kolor superowy... wazonik czadowy... dzieci zadowolone, uwielbiają bańki na majówkę przydały się w sam raz, pogoda dopisała więc zawartość już dawno poszła z wiatrem ( ͡° ͜ʖ ͡°)... słonecznik już rośnie... no i dziękuję Ci za miłe słowa, które skierowałaś do mnie w liście...
Jeszcze raz ogromne dzięki. Pozdrawiam.
anka_skakanka - W końcu znalazłam czas w tym całym majówkowym zawirowaniu i mogę się ...

źródło: comment_36kJbTSUwKqcIIJVLpZ6NGTxOIc22UA5.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz