Wpis z mikrobloga

jestem po filmikach z egzekucji ISIS... eh... po prostu... jak to możliwe, by człowiek tak się upodlił za jakiegoś wymyślonego kolesia z książki...przecież kiedyś byliśmy dzicy, walczyliśmy ze sobą, ale jak to się stało, że w ogóle coś takiego jak religia zatrybiło... po prostu... jakim debilem być trzeba by mordować kogoś w imię wiary... to jest niesamowite... to jest jednoznaczny OSTATECZNY dowód na to, że boga nie ma... nie ma to żadnego sensu, a nasze życia oraz świat sens mają... czy #chrzescijanstwo oraz inne mogą z łaski swojej zdechnąć? mam was dosyć...to wszystko z waszej winy...

#depresja #feels takie tagi bo czuje się zdruzgotany jako jednostka...
  • 20
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Akurat chrześcijaństwo nie ma nic do tego, co w obecnych czasach odwala ISIS, poza tym przestań spamować swoimi przemyśleniami rodem z gimnazjum tag depresja, bardzo cię proszę.
  • Odpowiedz
@Paj0nk: nie musisz się męczyć, naprawdę masz czarną listę, a co do tego co napisałeś to JAK NAJBARDZIEJ MA... nie pamiętam jak się uformowało, ale powstało i islam się w oryginale niby na nim opierał, potem ktoś to zmienił... gdyby nie te wasze śmieszne religie to by nie było problemu...
  • Odpowiedz
@lukasz1985m: no sorry bardzo, ale co to w ogóle za argument? on pisze o czymś zupełnie innym... ja mówię o czymś większym i poważniejszym... no nie wiem czy zauważyłeś, ale jest rok 2016 ;]
  • Odpowiedz
@#!$%@?: ale religia powstala bo ludzie niepotrafia sie pogodzic z tym ze po smierci poprostu przestaja istniec. chca wierzyc ze pomimo ze ich zycie jest #!$%@? to jesli beda przestrzegac pewnych zasad to czeka ich raj i zycie wieczne. i te wszystkie wojny nie maja podloza w religi bezposrednio tylko ludzie pozadajacy wladzy wykozystuja religie lub ja ksztaltuja zeby zdybyc wladze lub ja zwiekszyc.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: bo nawet jak usuniesz obecne religie to i tak zaraz pojawi sie nowa religia/filozofia a ktos sprytny wykozysta to do swoich celow. kazdy ma jakis system wartosci ludzie o podobnym spojzeniu na swiat beda sie jednoczyc. na styku 2 odmiennych grup zawsze pojawia sie klotnie. problem pojawia sie gdy czesc tych grup sie radykalizuje i pojawia sie ktos z dostateczne duza haryzma i zdolnosciami przywodczymi. wez np wegan. moze nie dokonuja
  • Odpowiedz