Wpis z mikrobloga

Mireczki, wczoraj pokazałam Wam nowego mysza a przed chwilą zdecydowałam, że zrobię #rozdajo. Nie będzie to typowe rozdajo bo zamiast losowania sama spośród komentujących wybiorę nowego właściciela, do którego mysz poleci na mój koszt. Piszcie co chcecie, kto mnie najbardziej zaskoczy/rozśmieszy/wzruszy (hehe) ten wygra. Nie omieszkam zajrzeć na profil wybranej osoby żeby się upewnić że jest ona godna przyjęcia mysza ;-)

#szydelkowanie #handmade #rekodzielo
Pobierz anenya - Mireczki, wczoraj pokazałam Wam nowego mysza a przed chwilą zdecydowałam, że...
źródło: comment_n2cRQ2L03QmnRrIjaDHkOcZYaU9iMRmB.jpg
  • 87
@anenya: ze zdjęciem będzie ciężko, gdyż nie wiem gdzie pluszak obecnie jest, a nie mieszkam już z rodzicami, więc nie przekopię albumów rodzinnych ( ͡° ʖ̯ ͡°) misia znalazłam jak po śmierci babci sprzątaliśmy w taty pokoju w jego rodzinnym domu. też miał takie duże ręce i stopy i chude ramiona i nogi oraz duży nos. tylko był bordowy :-) i chyba był zrobiony z filcu, ale
@anenya: mój różowy ma pluszowego "kulika" i jak jej pokazałem Mysza to razem stwierdziliśmy,że miałby świetnego kolegę bo tak samotnie siedzi .( ͡° ͜ʖ ͡°)zdjęcie kulika wstawię jak wróce do domu.