Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@?... ludzie, którzy codziennie jeżdżą tym samym pociągiem, o tej samej porze, na tej samej trasie, z tego samego peronu a mimo wszystko KAŻDEGO DNIA biegną na niego cali zdyszani, upoceni. Jakby nie można było wstać 5minut wcześniej.

Czy tak nie byłoby im wygodniej/spokojniej?
Wpadają do przedziału jak zdobywcy, himalaiści wyścigów peronowych roku.
Ich wzrok mówi "jestem zwycięzcą, mam w dupie ten pociąg, gardzę punktualnymi odjazdami".

Dla nich wszystkich dedykuję utwór Juli...

#oswiadczenie , #oswiadczeniezdupy , #boldupy
domel_radom - Jak mnie #!$%@?... ludzie, którzy codziennie jeżdżą tym samym pociągiem...
  • 4
  • Odpowiedz
Jak mnie #!$%@?... ludzie, którzy codziennie jeżdżą tym samym pociągiem, o tej samej porze, na tej samej trasie, z tego samego peronu a mimo wszystko KAŻDEGO DNIA biegną na niego cali zdyszani, upoceni. Jakby nie można było wstać 5minut wcześniej.


Czy tak nie byłoby im wygodniej/spokojniej?

Wpadają do przedziału jak zdobywcy, himalaiści wyścigów peronowych roku.

Ich wzrok mówi "jestem zwycięzcą, mam w dupie ten pociąg, gardzę punktualnymi odjazdami".


@domel_radom: Mnie to
  • Odpowiedz
  • 0
@WezelGordyjski: cos w stylu urozmaicania dnia? w pracy/domu rutyna, to chociaż troche emocji da ta 5minutowa walla z czasem? emocje jak siemasz :]

ja wole byc zawsze, wszedzie 5minut wcześniej niz 1minute za pozmo i irytuje mnie, ze niektorzy maja wrecz odwrotne myślenie
  • Odpowiedz