Wpis z mikrobloga

#mirkoliga
WItam
Chciałbym poruszyć temat nie rozegranych meczy , macie jakies propozycje jak to rozwiązać tak abym nie musiał z kazdym inwidualnie dochodzic dla kogo walkower itd. Bo ostatnio nie zostalo rozegranych okolo 30 meczy to teraz za nim z kazdym sie porozumiem to jak kolejka konczy sie w nd to nowa rozpiska byla by pewnie na srode . Juz nie mowie o fakcie jak wiele te mecze mogly jeszcze namieszac w waszych grupach .
A druga sprawa , jak do tej pory wam sie podoba nasza liga?
Co wam sie podoba a co byscie zmienili ?:)

Czekam wiec na wasze propozycje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pozdrawiam

  • 11
Aha i 3 kwestia to nowo zapisanych osob . Wstepnie jestem za tym aby tworzyc dalsze grupy (5,6,,,ligamirkow) i niech po malu dochodza do szczytu , nie chce na sile ich wciskac do waszych grup . Jak macie jakis pomysl w tej sprawie to z checia wyslucham
@zaklety25: Dalsze ligi spoko, można nowych dorzucać od dołu, ewentualnie do wyższych lig za osoby, które zrezygnowały. A walkowery - hmm, jeśli jakiś mirek wyśle Ci screena że pisał 10 PW do drugiej osoby, a ta przez 2 tygodnie mu nic nie odpowiedziała, to sprawa jest jasna.

PS - liga kończy się w następną niedzielę?
@kamil_snk: tak w nastepna niedziele ,
wiesz tu problem jest taki ze zdecydowana wiekszosc rozgrala okolo 5/7meczy . czyli kazdy mial czas tylko nie wiem czemu sie nie dograli . jak to sprawiedliwie osadzic ? ciekaw jestem tej kolejki , mirkomiszcze maja prawie wszystko rozegrane juz a 2 mirkoliga dwa mecze raptem .I o dziwo 4Liga tez ma wiecej meczy rozegranych od 1,2,3 ligi gdzie obstawialem ze wlasnie w 4 lidze