Wpis z mikrobloga

@marianbaczal: na wykopie jechali po kabaretach i nagle sie okazało że NOC KABARETOWA to zawsze świeże skecze i zawsze wyśmienity humor


@Lrrr: ja po kabaretach dalej będę jechał, ale odwołali tę transmisję chyba dlatego, że nie znali wcześniej całej treści skeczy co już nie bardzo mi pasuje. niedługo żadnych programów na żywo nie będzie bo kto wie co ktoś może palnąć na wizji. by powiedzieli wprost, że kabarety są #!$%@?
@marianbaczal: jak i tak nie oglądałeś to z czego ta radość? Że komuś kto oglądał zabrali i nie będzie mógł zobaczyć? I jeszcze deszcz plusów od ludzi którzy myślą, że ich poczucie humoru jest jakieś wyjątkowe i nie godne jakiś nocy kabaretowych z tv. Tych samych #!$%@? co sypali plusami z 'żartów' z IDE. Nie jestem jakimś specjalnym fanem, nawet nie przyszłoby mi do głowy że to coś ważnego, ale na
@Lrrr: Byłem pewien jednak że się kwestią było to że szef TVP 2 się uczepił tego że nie dostał kompletnego scenariusza a jego uwagi nie były uwzględniane, z tego co on mówił. Wobec czego można odnieść wrażenie że chcieli mieć kompletną wiedzę o tematach skeczy kabaretów przez to możliwa byłaby próba ingerencji w program a dokładniej w te fragmenty z potencjalnie negatywnym nastawieniem wobec rządu i jego polityki, co pokrywałoby się