Wpis z mikrobloga

  • 1
@robert919: dobrze zakonserwowane wygląda ładnie. Widziałem juz na żywo parę takich domów i powiem, że prezentują sie równie dobrze co na wizualizacjach.
  • Odpowiedz
@letitbe: lel wraca moda na polską kostkę xD
takie budownictwo jest ch*jowe płaski dach śnieg zalega w zimie, później mchem to obrasta i zbiera liście i inne badziewie
w takich domach zazwyczaj montuje się centralne rynny które lubią się zapychać...
dla mnie kicha ale jak ci się podoba to buduj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak dla mnie taki domek o wiele ładniejszy
http://pracownia-projekty.dom.pl/dn_noelia_bis_2m__garaz_dwustanowiskowy__ce.htm
Heninger - @letitbe: lel wraca moda na polską kostkę xD
takie budownictwo jest ch*jo...

źródło: comment_0ipVaZ4xuTX0wvBrS3DJXSGPRFQaloJL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@letitbe: Bardzo male okna (wiesz jak wygladaja pozostale elewacje?), stropodach jest malo praktyczny w naszym klimacie, choc patrzac na ostatnie zimy moze to sie zmieni. Jednak poza tymi kilkoma kwestiami... Mieszkalbym ;)
  • Odpowiedz
@letitbe: Wygląda jak z prl. Dodatkowo małe okna i przestrzeń nad garażem aż prosząca się o zrobienie tam tarasu. Dodatkowo szklane barierki na tarasie według mnie poprawiły by wygląd tej konstrukcji.
  • Odpowiedz
takie budownictwo jest ch*jowe płaski dach śnieg zalega w zimie,


@Breaux: @Heninger: ekhmmm przecież polska zima to nie 6 miesięcy śniegu do pasa... Miliony domów z płaskim dachem, bloków itp. jakoś sie nie zawala.

Mnie ten projekt średnio pasuje - trąci myszką, okna zdecydowanie za małe, ale wg mnie wiekszość polskich domów czy mieszkań ma strasznie małe okna dajace efekt piwnicznej izby.
  • Odpowiedz
@letitbe: 100 razy lepszy taki, niż ze spadzistym dachem. Mało rzeczy w domach przeszkadza mi tak bardzo, jak ściany pod kątem na piętrze. Mam wrażenie, że mnie atakują ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jest też kwestia praktyczna. Pod taką ścianą niewiele postawisz, powiesisz itp. Więc niby metraż taki sam w spadzistym jak i płaskim dachu, ale praktyka pokazuje, że lepsze proste ściany.
  • Odpowiedz