Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam ten problem, że przez chorobę mając 21 lat wyglądam, jakbym miał maks 15. Ogólnie jestem niski (158cm) i drobny. Nie mam tej "męskości". Dziewczyny nie rozpatrują mnie w kategorii FACET. Raczej taka maskotka. Ja nie umiem pokazać, że jest inaczej. Podjąłem parę prób, ale nic z tego. Często chyba też przeceniam swoje szanse.

Poza tym daję się stłamsić przez dziewczyny, szczególnie łatwo jeśli są ładne. A też wiem, że one czują się bardzo dobrze w moim towarzystwie. Często przez to dochodzi do sytuacji, których z perspektywy czasu się wstydzę. Kiedyś na obozie językowym w Anglii tak się wkręciłem w jedną Hiszpankę, że masakra, a skończyło się na tym, że odwalałem niezłą manianę. Stałem się jej prywatną kosmetyczką i pomagałem depilować okolice miejsc intymnych. Takich historii mam więcej.

Choć jak tak patrzę to od kiedy zacząłem studiować jest trochę lepiej. Ale i tak #!$%@?.

Także jak czytam, że mirek jest w depresji, bo jest brzydki, to mi się chce śmiać przez łzy:)

#friendzone #zwiazki #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: XYZ
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 16
OP: @krzakedenu Jaka nadzieja?

@Antybabilonia Uśmiałem się:D:D:D Szkoda, że wolę jednak 18stki:(:(:(

@mirek216 Już o tym myślałem, żeby skoncentrować się na karierze, kasie, a potem po prostu kupować kobiety (w sensie golddigerki):) Pytanie, czy w moim wypadku to #!$%@?? Czy moralne?

Plus cały czas liczę, że przebywając z pannami nawet jako ten clown moge coś zdziałać. Śmieszne, że mam kontakty, tzn dotykam kobiet itd, tylko że one to traktują w kategoriach
@AnonimoweMirkoWyznania: No rada numer jeden, to zawsze noś ze sobą taki mini stołek, żebyś jednak mógł rozmawiać z kobietą na poziomie jej wzroku. No a tak to wiadomo, że masz przerąbane, bo jak masz mieć pewność siebie i czuć się męski, jak jesteś od każdej mniejszy i byle jaki gimnazjalista jest od Ciebie większy?
Moim zdaniem powinieneś postawić na jakiś sport, gdzie mniejsze osoby mają większe szanse, np. rzut karłem xD
@AnonimoweMirkoWyznania: Moim zdaniem to jest jedyny rozsądny wybór dla Ciebie :(

Nie chce być chamski ale widzę że masz to IQ przynajmniej trzycyfrowe i sam doszedłeś do takiego wniosku.

Czemu ma to być #!$%@? czy niemoralne? Kolego większość facetów płaci za kobiety w ten czy inny sposób.
A wiesz dlaczego? Bo muszą. Pewnie wiesz co to hipergamia. 80 % facetów jest dla kobiet fizycznie nieatrakcyjnych (może nawet więcej - to nie
@AnonimoweMirkoWyznania: mam podobnie tylko w drugą stronę. Od 20 roku życia łysieje i zamiast na 27 lat wyglądam na 40. O podsywaniu studentek moge już zapomnieć. Więc zastanów się, w którą stronę byś wolał? Bo ja już wyglądać młodziej niż starzej.

Polecam siłownie, tam znajdziesz dużo niższych facetów którzy wyglądają dobrze dzięki swojej posturze. Dodatkowo przez mięśnie nie wygląda się jak dzieciak. Po kilku miesiącach zobaczysz kolosalną różnice.
OP: @heheszkitroche Tak, całowałem się z dziewczyną, ale paradoksalnie kiedy miałem 15 lat:) Wtedy te różnice między mną a rówieśnikami nie były AŻ tak widoczne. Poza tym ja nigdy nie byłem typem jakiegoś przestraszonego chłopaka, jak miałem okazję to próbowałem. Jakiś większych kompleksów też starałem się nigdy nie mieć, ale po prostu zdaję sobie sprawę z podejścia dziewczyn do mnie w tym momencie mojego życia.

@Antybabilonia Ze stołkiem dobry pomysł:D Taki