Wpis z mikrobloga

@squash1234: True (prawdziwie true) story: byłem świadkiem podczas teatrzyku córki w przedszkolu, jak jeden z ojców OBCEMU człowiekowi (przedstawiali się sobie) przez pół występu dzieciaków n---------ł szeptem jak to jebnął życiówkę podczas półmaratonu i że przestawił się na wege 2 tyg temu i jakim to dzięki temu jest wygrywem.
  • Odpowiedz
@von_scheisse: Jako lekki spec wypowiem się NT zdrowego jedzenia:
Jak nie będziesz uprawiać sportu i jeść małych/średnich porcji pożywienia codziennie o regularnych godzinach z przerwami 3h na posiłek, zapomnij o skutkach zdrowej żywności.
  • Odpowiedz
@von_scheisse: p--o jak p--o. Tego nie piłam, ale większość, z jakimi miałam styczność była ok, choć ja fanką piwa i tak nie jestem.
Na bg to już i tal lepiej cydr pić ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@von_scheisse: trafiłam! Odkryłam cydr xD No a tak na poważnie to są piwa, które mi smakują i piłam je bez problemu, ale żebym jakoś popadała w zachwyt to nie. I zazwyczaj to był jasne przemysłowe piwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@matra: Pytałem o to, bo jestem zwolennikiem tezy, że nie ma osoby, która nie lubi piwa - po prostu takie osoby nie trafiły na to, co im smakuje. a próbowałaś może jakiegoś milk stouta, albo american pale ale (polecam Pacific Pale Ale). Cydrowi znacznie bliżej do wina niż do piwa - ale pozostając bardziej w winnych klimatach polecam też kwaśne piwa z dodatkiem owoców. Ja uwielbiam maliny, więc najbardziej pasuje
  • Odpowiedz