Wpis z mikrobloga

#hearthstone

Za c---a nie potrafię wbić ranku 5 już od zeszłego miesiąca, nie wiem co się odjebuje na tym rankedzie, wcześniej wbijałem z problemami 5 rank ale wbijałem a teraz k---a spadam i spadam, winrate 30 czy 40% z netdeckowymi i nietedeckowymi taliami. Jebnąć tą grą wpizdu najlepiej bo szkoda k---a nerwów.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RedDeadSalvation: Ludzie grają coraz lepiej po prostu.


@MainstreamowyHipster: To muszę być n---------y skoro ja gram tak samo, zazwyczaj jak trafiałem na ścianę to po prostu zmieniałem decka który kontrował najpopularniejsze decki i było git a teraz control, nie control i tak w------l dostaję i chyba będę po prostu do tego ranku 10 wbijał i koniec bo to nie jest warte nerwów.
  • Odpowiedz
@RedDeadSalvation: ranking, odkąd dają nagrody, poszedł mocno w górę. Przed nagrodami z palcem w dupie leciałem na 5, a teraz na 14 siedzie.. ;)


@mojemacki: No ale ja właśnie zacząłem wbijać rank 5 od kiedy nagrody są, wcześniej mnie to nie interesowało, dopiero od zeszłego miesiąca coś nie idzie, wydaje mi się, że Warlock zoo jest najlepszy na tą chwilę który mi zupełnie nie idzie, nic mi nie
  • Odpowiedz