Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie w ten niedzielny słoneczny wieczór.

@kmicolo dostał bana

Widzę, że mnie pomawia o przestępstwo jakim jest stalking. Kolejny punkt w kolekcji. Przypominam: mowa nienawiści, udostępnianie mojego wizerunku i wielokrotne mnie obrażanie.

Pomawia mnie o stalking i pisze, że łamię prawo - że Cię zniesławiłem XD

Zapraszam na drogę sądową i Twoją minę jak pokazuje screeny na których piszesz homofobiczne, rasistowskie itp komentarze, jak mnie obrażasz i jak udostępniasz moje zdjęcia.

Chcę to zobaczyć.

- panie sędzio nie obrazalem go
~ ale są dowody
- pomówienie

XD

Nawet moderacja pisze o tym, że obrażałeś mnie, wklejałeś moje zdjęcia a Ty dalej swoje XD

Pisanie, że po mojej śmierci przyjedzie po mnie śmieciarka, wstawianie mojego zdjęcia i pisanie "plusujcie gruszkę przygotowującego się do śpiewania barki" - tak bardzo dojrzałe.

PS nie wysłałem żadnego maila bo musiałbym się znizyc do jego poziomu.

#gruszkabagietstory #neuropa
  • 31
Pomawia mnie o stalking i pisze, że łamię prawo - że Cię zniesławiłem XD


@Gruszka1992: Zrobiłeś to :)

Zapraszam na drogę sądową i Twoją minę jak pokazuje screeny na których piszesz homofobiczne, rasistowskie itp komentarze, jak mnie obrażasz i jak udostępniasz moje zdjęcia.


to ty bys musiał go zaprosić, jeśli on ci wytoczy proces to sąd będzie miał #!$%@? na twoje screeny które nie mają nic wspólnego ze sprawą

udostępnianie mojego
@RobotKuchenny9000: wstawianie zdjęć z moim wizerunkiem bez mojej zgody. To że wstawię gdzieś zdjęcie to nie oznacza że inne zdjęcia ktoś może wstawiać.

Pisanie prawdy to nie jest zniesławienie.

Nie miałby bo ukazują moją niewinność. Pozdrawiam
wstawianie zdjęć z moim wizerunkiem bez mojej zgody.


@Gruszka1992: O to mi chodzi, jeśli mówimy o fotkach z FB czy innych profilówek to polecam regulaminy tych serwisów. W skrócie. Wszystko co jest udostępnianie publicznie, może być przez dowolną osobę wykorzystane.

When you publish content or information using the Public setting, it means that you are allowing everyone, including people off of Facebook, to access and use that information, and to associate