Wpis z mikrobloga

Na dzisiejszej Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Opolu Premier znowu zaszalał. Nie mam sił do tego futrzaka...
Wracamy z kolejnym złotem... XD

Lokata 1/5
Zwycięzca Młodzieży
Ocena doskonała

Opadła mi kopara, jak sędzia wskazał nas jako wygranych. Kazał nam biegać w różnych konfiguracjach, przestawiać się, stawać w parach - przemaglował nas solidnie. Konkurencja była mocna, kilka naprawdę pięknych psów (planowo miało być 7 psów, dwa się jednak spóźniły, więc na końcu walczyły jedynie o miejsce 6 i 7), plus trawa na ringu była dziś dla Premiera wyjątkowo fascynująca...

Opłacało się jednak przemęczyć Premulę u psiego fryzjera :> Poniżej zdjęcie z sali tortur.

I trzymajcie kciuki za kolejną wystawę, jeszcze tylko jedna wygrana dzieli nas od Championa Młodzieży, a nie jest łatwo o ten tytuł, gdyż berneńczyki to jedna z najliczniejszych ras prezentujących się na wystawach (74 bernole na dzisiejszej wystawie).

A, ostatnio było błoto, dzisiaj oberwaliśmy gradem. Nie mamy szczęścia do plenerówek :>

#piesekpremier #pokazpsa #pies #psy #bernenskipiespasterski #wystawa #wystawapsow #chwalesie (znowu)
n.....a - Na dzisiejszej Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Opolu Premier znowu...

źródło: comment_R90YUAxCI5DgzEg86czi4qUvHegoT1uF.jpg

Pobierz
  • 71
@Jamnik_Chrupek: na Collina przyjdzie czas, rozmyślamy czy na kolejną wystawę nie pojedzie jako pies towarzyszący :> jednak trzeba pamiętać, że chłopaki będą dla siebie konkurencją, trzeba to jakoś zaplanować żeby kwasów nie było ( ͡º ͜ʖ͡º)
@katera: @Jamnik_Chrupek: Premier jest po prostu bardziej obiecujący wystawowo (co się potwierdziło jak widać) ;) a wystawy to też niemałe pieniądze i dojazdy. Trzeba realnie podchodzić do sprawy, zwłaszcza w przypadku samców, gdzie na reproduktorów wybierani są najlepsi z najlepszych. Owszem, można to traktować tylko jako zabawę, ale to dość kosztowna zabawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Jamnik_Chrupek: Własnie się bardzo różnią...

@katera: Zaraz szamam
@nama: ale chyba mają mało asortymentu z Berneńczykami :( ja się tam zaopatruję w jamniki i jest o wiele więcej :( ale to chyba wynika też z tego, że sklep zna nasze upodobania - bo mamy Śląski Klub Jamnika :)
@CzarnyFlamaster: Mieliśmy ale... już nie musimy po dzisiejszym zwycięstwie :D teraz do lipca (wtedy będziemy mogli już walczyć o Championa Polski) będziemy sobie "wegetować" raczej na krajówkach w niedalekiej odległości od domu. Po zdobyciu Championa Młodzieży nie mamy już za bardzo o co walczyć aż do ukończenia przez Premiera 15 miesiąca życia.
@nama: widzę, że ktoś tutaj pisał o spacerku - mieszkasz może gdzieś na Śląsku ? chętnie poznałabym Premiera,Colina i Foresta? (nie wiem czy ostatnie imię dobrze zapamiętałam),oczywiście bez mojego krzykacza Jamnika ;)
@Jamnik_Chrupek: dokładnie, Śląsk here, kato :> zapraszam na kizianko, malucha też możesz zabrać na spacer bez problemu :D (dobrze zapamiętałaś ostatnie imię). Jesteśmy otwarci na propozycję, byle nie w dni wystawowe bo Premier jest wypompowany po podróżach, atrakcjach i trzech tysiącach psów w jednym miejscu.