Wpis z mikrobloga

Na dzisiejszej Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Opolu Premier znowu zaszalał. Nie mam sił do tego futrzaka...
Wracamy z kolejnym złotem... XD

Lokata 1/5
Zwycięzca Młodzieży
Ocena doskonała

Opadła mi kopara, jak sędzia wskazał nas jako wygranych. Kazał nam biegać w różnych konfiguracjach, przestawiać się, stawać w parach - przemaglował nas solidnie. Konkurencja była mocna, kilka naprawdę pięknych psów (planowo miało być 7 psów, dwa się jednak spóźniły, więc na końcu walczyły jedynie o miejsce 6 i 7), plus trawa na ringu była dziś dla Premiera wyjątkowo fascynująca...

Opłacało się jednak przemęczyć Premulę u psiego fryzjera :> Poniżej zdjęcie z sali tortur.

I trzymajcie kciuki za kolejną wystawę, jeszcze tylko jedna wygrana dzieli nas od Championa Młodzieży, a nie jest łatwo o ten tytuł, gdyż berneńczyki to jedna z najliczniejszych ras prezentujących się na wystawach (74 bernole na dzisiejszej wystawie).

A, ostatnio było błoto, dzisiaj oberwaliśmy gradem. Nie mamy szczęścia do plenerówek :>

#piesekpremier #pokazpsa #pies #psy #bernenskipiespasterski #wystawa #wystawapsow #chwalesie (znowu)
n.....a - Na dzisiejszej Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Opolu Premier znowu...

źródło: comment_R90YUAxCI5DgzEg86czi4qUvHegoT1uF.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@sheslostcontrol: ja się cieszę że takich ludzi na codzień nie spotykam. Serio. Jest tu garstka fajnych ludzi, ale reszta jest tragedią. Jesli robisz cokolwiek innego, ciekawszego niż życie w piwnicy, ba, jeśli jest to kilka różnych rzeczy, to niedaj boże się pochwalisz, jeszcze jak jesteś różowym, to masz przesrane, bo zapomnialaś że jesteś przegrywem i nikim. I cokolwiek by się nie osiągneło, cokolwiek nie zrobiło fajnego i nie pochwaliło tu -
  • Odpowiedz
@bohun89: stary, jesteś kmiotem, który postanowił się czepić czegokolwiek - jedna półzłośliwa aluzja pod twoim adresem pociągnęła za sobą serię słabego trollingu. mogłeś pociągnąć merytorycznie i "wygrać" wymianę zdań gdybyś miał coś wartościowego do powiedzenia, ale wolałeś obniżyć poziom i po prostu próbować obrazić. idź stąd, bo nie wnosisz nic ciekawego do tego wątku.
  • Odpowiedz
@tangerine_: dziękujemy ʕʔ maluchy ważą około 50 kg (tak na oko, bo dawno nie były u weta), a Forest 68 kg :)

@eragonn14: o, wystawiałeś czy byłeś jako obserwator? Fakt, Rosja zaatakowała licznie w tym roku, tak samo niezmiennie Czesi, Słowacy, Niemcy, Litwini, Białorusini - długo by wymieniać. Ale faktycznie często słyszałam inny język niż nasz.

@Twinkle: oj tam nie ma tak źle, nie lubi
  • Odpowiedz
@nama: jako obserwator :) chciałem porównać moją sunie do innych nowofundladów bo dopiero zaczynamy przygode z tą rasą. Pech chciał, że w niedziele tylko jednego widziałem.
  • Odpowiedz