Wpis z mikrobloga

Na dzisiejszej Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Opolu Premier znowu zaszalał. Nie mam sił do tego futrzaka...
Wracamy z kolejnym złotem... XD

Lokata 1/5
Zwycięzca Młodzieży
Ocena doskonała

Opadła mi kopara, jak sędzia wskazał nas jako wygranych. Kazał nam biegać w różnych konfiguracjach, przestawiać się, stawać w parach - przemaglował nas solidnie. Konkurencja była mocna, kilka naprawdę pięknych psów (planowo miało być 7 psów, dwa się jednak spóźniły, więc na końcu walczyły jedynie o miejsce 6 i 7), plus trawa na ringu była dziś dla Premiera wyjątkowo fascynująca...

Opłacało się jednak przemęczyć Premulę u psiego fryzjera :> Poniżej zdjęcie z sali tortur.

I trzymajcie kciuki za kolejną wystawę, jeszcze tylko jedna wygrana dzieli nas od Championa Młodzieży, a nie jest łatwo o ten tytuł, gdyż berneńczyki to jedna z najliczniejszych ras prezentujących się na wystawach (74 bernole na dzisiejszej wystawie).

A, ostatnio było błoto, dzisiaj oberwaliśmy gradem. Nie mamy szczęścia do plenerówek :>

#piesekpremier #pokazpsa #pies #psy #bernenskipiespasterski #wystawa #wystawapsow #chwalesie (znowu)
n.....a - Na dzisiejszej Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Opolu Premier znowu...

źródło: comment_R90YUAxCI5DgzEg86czi4qUvHegoT1uF.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@gingers99: I z wiedzą o wystawie można było przegapić, bo bardzo szybko się wszystko wydarzyło, aż mi było trochę żal ludzi którzy szli pooglądać psiaki a my wszyscy już wracaliśmy do samochodów. Jeszcze nas na parkingu pod Karolinką łapali, żeby popytać o rasę.
  • Odpowiedz
@nama: Czy taki szary człowieczek jak ja może sobie wpaść bez problemu na wystawę w Rybniku? Chciałabym zobaczyć te wszystkie psiaki, Twojego szczególnie :)
  • Odpowiedz
@mysza875: Ależ oczywiście, że może :) wręcz jest to wskazane i mile widziane! Wstęp CHYBA jest darmowy, zapraszamy.

Już w spodku w marcu odwiedziło nas trochę mireczków :) i @migdalll też i jej Zorkę (która także będzie w Rybniku)
  • Odpowiedz
@bohun89: po pierwsze pasja, zabawa, rywalizacja, przynależność do pewnej grupy społecznej, wyjazdy, poznawanie nowych ludzi, uczenie się nowych rzeczy. W skrócie (uwaga, padnie trudne słowo) HOBBY.

Kolejna sprawa - czynnie biorę udział w kontynuowaniu mojej ukochanej rasy. Dzięki wystawom (i nie tylko) Premier będzie mógł mieć w przyszłości dzieci (jak wszystko dobrze pójdzie zarówno wystawowo jak i zdrowotnie). Dzięki zaangażowaniu wielu ludzi mojego pokroju dane rasy są, istnieją, wyglądają jak wyglądają,
  • Odpowiedz
@bohun89: bardzo możliwe że to ty nie przedłużysz swojej, jeśli pozostaniesz nadal w swojej piwnicy, wraz z wąskim horyzontem myślowym – a jeśli masz taki plan, to propsy. Ktoś ci odpowiada na twoje pytanie (po którym i tak już czuć że jest zaczepne), odpowiada bardzo fajnie i merytorycznie, a ty potrafisz tylko stwierdzić że ktoś "nie przedłuży" swojej linii genetycznej, bo śmiał ci zaakcentować słowo HOBBY.

H-O-B-B-Y.

@nama: kolejny na
  • Odpowiedz