Wpis z mikrobloga

@Zdunda: też dojrzewam do tego, nie ma to jak prawdziwy sprzęt co by posłuchać chociaż kojącego dźwięku ladowania xD i zachować dla moich dzieci zdziwionych, że nośnikiem pamięci może być kaseta i zdumionych, ze tato ściągnął kiedyś o północy gry i programy przez radio (słynna audycja Radiokomputer), zagladasz na stronkę atarionline.pl? jak coś również zapraszam na mój kanał atarowski na Youtube pod moim nickiem: )
@odislaw: sprzętu jeszcze nie mam... ma być wysłany w poniedziałek, ale już nie mogę się doczekać sel-test atari i te nutki :))) jesli chodzi o stronę to nie zaglądałem.. ale zrobię to.. na Twój kanał nie omieszkam zajrzeć :) Sprzedawca obiecał mi 2 oryginalne gry .. jakiś dostęp do kaset masz?:) nie ukrywam, że wolałbym mieć ręcznie podpisane kasety z pozycjami jak to bywało dawniej :) więc - coś jeszcze da
@Zdunda: nie mam żadnych kaset : ( , zobacz na ebayu albo na allegro...albo właśnie zapytaj na forum atarionline.pl
co do kanału na Youtube zobaczysz tam moje zakończenia z dawnych gier atari( powstały z mojej wielkiej ciekawości ponieważ masy gier w dzieciństwie nie ukończyłem), znajdziesz tam też kilka zartobliwych animacji i jeden klip retro który zrobiłem dla znajomego bandu