Wpis z mikrobloga

#ladnapani #niemki #blondynka #ciekawostki

skad sie wzial stereotyp brzydkich niemek? w latach 90 polskie #rozowepaski zawistnie spogladaly na styl i ubior swoich niemieckich rowiesniczek ktore mialy wtedy te wszystkie rosmanny, H and My i galerie handlowe a polki ubieraly sie wtedy na targowiskach i kosmetyki kupowaly na bazarach wiec mialy #boldupy i tak powstal ten sterotyp a karyny wmawialy sobie ze sa najpiekniejsze na swiecie
insweetharmony - #ladnapani #niemki #blondynka #ciekawostki 

skad sie wzial stereo...

źródło: comment_xlYwtmYzYsKlnN2aXKPIYowuuizzHUNa.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@in_sweet_harmony:

Zapominasz o ludności napływowej. Może te ładne Niemki są córkami imigrantów przybyłych do Niemiec w którymś tam pokoleniu. Poza tym z Niemkami jest tak, że jakby nie wyglądała, Niemiecki jest tak paskudnym językiem, że od razu się odechciewa :)

Przykład mojej kuzynki, która jest dość atrakcyjna, wyszła za Niemca. W jego rodzinie kobiety wyglądają tak, że ręce opadają, on sam też nie ma zbyt ciekawej prezencji. Urodziło się dziecko
  • Odpowiedz
Sugerowanie, że uroda zależy od wyimaginowanej przez ludzi narodowości xD Mam nadzieję, że tego nie robicie.
  • Odpowiedz
@in_sweet_harmony:

Nie wiem co ty rozumiesz, to twój problem :). Znasz drzewo genealogiczne Claudii Shiffer czy Klum? No właśnie.
A co to przed okresem lat 80-70-60 emigracji nie było? Czy tylko Polacy wyjeżdżali do Niemiec? Trochę myślenia.

I bez Polaczków
  • Odpowiedz
@in_sweet_harmony: Nie, po prostu Niemki mają typ urody ostrych krawędzi twarzy, niektórzy mówią że są to męskie rysy, to samo koleżanki z Francji, kwestia gustu ale nam się raczej rzadko podoba ten typ urody. Na zdjęciu jest typowa słowianka z twarzy.
  • Odpowiedz
@zapoznalem: naprawdę? Czemu tak uważasz? Napisz proszę skąd czerpiesz wiedzę, że jest to stereotyp znany na całym świecie.
Bo pytałem każdego znajomego ze Szwajcarii i każdy pierwsze słyszał, że Niemki są uważane za brzydkie.
Googlanie "german women are ugly" dało jako rezultat "why polish people say german women are ugly?"
Dalsze googlanie o stereotypach nie dało żadnych lepszych rezultatów.

Wychodzi na to, że to tylko takie zakompleksione,
  • Odpowiedz