Wpis z mikrobloga

#ladnapani #niemki #blondynka #ciekawostki

skad sie wzial stereotyp brzydkich niemek? w latach 90 polskie #rozowepaski zawistnie spogladaly na styl i ubior swoich niemieckich rowiesniczek ktore mialy wtedy te wszystkie rosmanny, H and My i galerie handlowe a polki ubieraly sie wtedy na targowiskach i kosmetyki kupowaly na bazarach wiec mialy #boldupy i tak powstal ten sterotyp a karyny wmawialy sobie ze sa najpiekniejsze na swiecie
insweetharmony - #ladnapani #niemki #blondynka #ciekawostki 

skad sie wzial stereo...

źródło: comment_xlYwtmYzYsKlnN2aXKPIYowuuizzHUNa.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
W zeszłym sezonie na znanej niemieckiej wyspie Majorce też zmieniłem zdanie. Zacne niemieckie rysy były niemalże wszędzie, ale tak wylaszczonych aryjskich milfów (nie wspominając o młódkach) nie widziałem nigdzie. Żadna Czeszka, Francuska czy nawet Polka nie dorównywała im pod względem urody (typowej, niemieckiej). Cieszył ten widok tym bardziej w odniesieniu do teraźniejszej sytuacji imigracyjnej
  • Odpowiedz
@in_sweet_harmony: OP był w dupie i gówno widział. Byłem przez dłuższe okresy w Anglii i w Niemczech, a gdy tylko wracałem do kraju od razu aż przyjemnie mi było oko zawieszać na Polkach. Oczywiście nie wszystkie Niemki, czy też Angielki są brzydkie i zdarzają się tam 10/10 jak z resztą wszędzie, ale po prostu jest statystycznie więcej ładnych Polek od Brytyjek czy Niemek i wiem co piszę.
P.S Tu niebieski piszący
  • Odpowiedz
@KZ_89: dopiero 9 jest Polska względem powierzchni w Europie, rozumiem, że ciężko to tobie zaakceptować, ale nikt nie daje o nas #!$%@? :) Polska nie jest super ważnym krajem w skali Świata, czy nawet Europy. Ten kraj praktycznie nie ma wlasnej produkcji...
A Ty potrafisz przykładowo Wietnam, czy Mongolię na mapie pokazać?
Albo poprawnie kraje skandynawskie albo Kazachstan? Albo 9 największych krajów Afryki? Jeśli nie, to tak, jesteś debilem :)
  • Odpowiedz
@crazycatlady:

statystycznie

xD pokaż nam te statystyki :D nie używaj słów, których znaczenia nie jesteś pewien, odsyłam do słownika :)
Poza tym nie ma jednego, obiektywnego kanonu piękna, więc taka dyskusja nie ma sensu.

  • Odpowiedz
@Swiatek7: Widzę, że sam nie rozumiesz pojęcia terminu statystyki, więc wytłumaczę Ci na chłopski rozum. Statystycznie 6/10 Polek jest ruchable, gdzie Niemek i Angielek odpowiednio 2/10 i 3/10.

  • Odpowiedz