Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór!

Czy to dobra pora na powitanie i w związku z tym na małe #rozdajo ? :-)

Tutaj #webh , w naszej ofercie znajdują się #serwery #vps oraz serwery dedykowane najwyższej jakości, z wysoką dostępnością, w lokalizacji w centrum Polski. W ostatnich dniach wprowadziliśmy do oferty serwerów VPS dyski SSD PCI-e, które zapewniają bardzo wysoką, rzadko dostępną u innych operatorów prędkość odczytu/zapisu danych na dysku.

Pomyśleliśmy, że w ramach małego #rozdajo (może #cebuladeals ?) na przywitanie przekażemy jeden taki #serwer dla wybrańca spośród wszystkich plusujących ten wpis (bez zielonek). Jest to dokładniej mówiąć serwer Linux VPS - Pro z naszej oferty. Szczęśliwiec będzie mógł korzystać z serwera za darmo przez cały rok. Potem, jeśli przedstawi na wykopie jakieś testy i nas pochwali (lub skarci) za jakość usług, rozważymy przedłużenie na promocyjnych warunkach :-)

Dla wszystkich plusujących też przygotowaliśmy coś fajnego związanego z serwerami, dlatego polecamy zaplusować ten wpis i obserwować co się będzie dalej działo.

Losowanie i podsumowanie odbędzie się w poniedziałek około godziny 20.

Jeśli macie jakieś pytania lub uwagi względem naszych usług lub oferty, bardzo chętnie na nie odpowiemy!

Wszystkich zapraszamy także na naszą stronę internetową - www.webh.pl, na której znajdziecie informacje na temat naszej oferty i różne ciekawe kody rabatowe :-)

Życzymy szybkich transferów!
Zespół webh.pl
  • 75
A później się wszyscy dziwią, że firmy nie chcą już na mirko przychodzić xd @webh: ogólnie macie duży skok pomiędzy Start a Standard. Przydałoby się coś pomiędzy. Ceny raczej średnie. W tej cenie (a nawet taniej) jest Tiktalik w Polsce i OVH we Francji. O MircoVPS nie wspomnę ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i jakoś specjalnie znani to nie jesteście.
Czy mogę uruchomić serwer gier na serwerze VPS?

Tak, zezwalamy na stawianie dowolnych serwerów gier na naszych serwerach VPS. Nie zezwalamy jedynie na serwery gier typu minecraft.


Dlaczego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Shirako: zasoby możesz ręcznie regulować przez nasz panel po założeniu konta, a co do cen... 25% rabatu masz przy opłacie na rok, są też inne metody obniżenia tej ceny jak dobrze poszukasz :-)

A co do tego czy jesteśmy znani czy nie, szukaj nas pod nazwą ultimahost, bo to nasza druga marka. Myślę, że znajdziesz wiele opinii i informacji dlaczego warto, a jeśli nie wystarczy to sam możesz spróbować, np. za
@Acrivec: Oferujemy usługi o dużej dostępności i wysokiej wydajności, serwery takie jak Minecraft przyciągają gigantyczne ataki DDoS, co z kolei utrudnia pracę innym użytkownikom. Samo wysycenie zasobów to dla nas nie problem. Stawiamy na jakość i niestety żeby to rozsądnie obsłużyć musimy części klientów podziękować.
@webh: no to jeszcze gorzej. Jesteście więc budżetówką jak Mintshost. Firma matka która oferuje usługi na wysokim poziomie i wy którzy oferujecie te usługi tanio, ale do wysokiej jakości to pewnie im brakuje ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie sprawdzałem więc nie wiem, ale się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Shirako: domyślasz się i na całe szczęście chybiłeś :-) Wiemy jakie usługi oferuje konkurencja i w jakiej cenie, ale my staramy się utrzymywać poziom w przystępnej cenie. Webh niedawno zmieniło całkowicie ofertę (nie jesteśmy nową firmą), wkrótce planujemy zmiany również w ofercie ultimahost.

Daleko nam do "budżetówki" pod każdym kątem. Wiem, że sami tego nie jesteśmy w stanie potwierdzić, tak żeby ktoś uwierzył, dlatego też powstało to #rozdajo żeby ktoś losowy
@Shirako: gdybyś był zainteresowany, mogę Ci przedstawić dowolne statystyki czy informacje, bo korzystam zarówno z serwerów z oferty ultimahost jak i webh od dłuższego czasu.
@webh: jeszcze mnie nie przekonacie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kilka dni temu przeniosłem całą swoją sieć do OVH więc przez kilka miesięcy jestem przylepiony do nich. 1,90 za miesiąc, jak tak można mnie dymać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Shirako: sprawdzimy ten problem, obrazy mamy z oficjalnego repo openvz więc teoretycznie nie powinno być z nimi problemu...

mam jednak nadzieję, że na tej wirtualce uda Ci się to rozwiązać, jeśli nie to chętnie pomożemy
@carving85: jeśli myślisz o cenie to wierz mi, że to nie było tylko przesunięcie suwaka z napisem CENA, jakość poszła w górę, ale możesz to sprawdzić samodzielnie z kodem START (-90% na pierwszy miesiąc)

Jeśli chodzi o jakieś inne kwestie - bardzo chętnie dowiemy się co masz na myśli i postaramy się nad tym popracować
@webh: no jakość może i poszła w górę ale jakoś lepiej mi było kiedyś ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale też nie chce się za dużo wypowiadać bo byłem z wami tylko 2-3 miesiące po zmianie.
@webh: fajna promocja. dobrze by bylo jakby serwer trafil do kogos, kto bedzie go uzywal. ja sam rozdalem niecaly miesiac temu pare vps`ow na digitalu, bo mi skrocili kij wie czemu waznosc kuponu. na tam 5 rozdanych raptem jedna osoba uzywa. takze zweryfikujcie tez komu to rozdacie, bo szkoda by bylo, zeby taki serwerek stal pusty