Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór!

Czy to dobra pora na powitanie i w związku z tym na małe #rozdajo ? :-)

Tutaj #webh , w naszej ofercie znajdują się #serwery #vps oraz serwery dedykowane najwyższej jakości, z wysoką dostępnością, w lokalizacji w centrum Polski. W ostatnich dniach wprowadziliśmy do oferty serwerów VPS dyski SSD PCI-e, które zapewniają bardzo wysoką, rzadko dostępną u innych operatorów prędkość odczytu/zapisu danych na dysku.

Pomyśleliśmy, że w ramach małego #rozdajo (może #cebuladeals ?) na przywitanie przekażemy jeden taki #serwer dla wybrańca spośród wszystkich plusujących ten wpis (bez zielonek). Jest to dokładniej mówiąć serwer Linux VPS - Pro z naszej oferty. Szczęśliwiec będzie mógł korzystać z serwera za darmo przez cały rok. Potem, jeśli przedstawi na wykopie jakieś testy i nas pochwali (lub skarci) za jakość usług, rozważymy przedłużenie na promocyjnych warunkach :-)

Dla wszystkich plusujących też przygotowaliśmy coś fajnego związanego z serwerami, dlatego polecamy zaplusować ten wpis i obserwować co się będzie dalej działo.

Losowanie i podsumowanie odbędzie się w poniedziałek około godziny 20.

Jeśli macie jakieś pytania lub uwagi względem naszych usług lub oferty, bardzo chętnie na nie odpowiemy!

Wszystkich zapraszamy także na naszą stronę internetową - www.webh.pl, na której znajdziecie informacje na temat naszej oferty i różne ciekawe kody rabatowe :-)

Życzymy szybkich transferów!
Zespół webh.pl
  • 75
  • Odpowiedz
A później się wszyscy dziwią, że firmy nie chcą już na mirko przychodzić xd @webh: ogólnie macie duży skok pomiędzy Start a Standard. Przydałoby się coś pomiędzy. Ceny raczej średnie. W tej cenie (a nawet taniej) jest Tiktalik w Polsce i OVH we Francji. O MircoVPS nie wspomnę ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i jakoś specjalnie znani to nie jesteście.
  • Odpowiedz
Czy mogę uruchomić serwer gier na serwerze VPS?

Tak, zezwalamy na stawianie dowolnych serwerów gier na naszych serwerach VPS. Nie zezwalamy jedynie na serwery gier typu minecraft.


Dlaczego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shirako: zasoby możesz ręcznie regulować przez nasz panel po założeniu konta, a co do cen... 25% rabatu masz przy opłacie na rok, są też inne metody obniżenia tej ceny jak dobrze poszukasz :-)

A co do tego czy jesteśmy znani czy nie, szukaj nas pod nazwą ultimahost, bo to nasza druga marka. Myślę, że znajdziesz wiele opinii i informacji dlaczego warto, a jeśli nie wystarczy to sam możesz spróbować, np. za
  • Odpowiedz
@Acrivec: Oferujemy usługi o dużej dostępności i wysokiej wydajności, serwery takie jak Minecraft przyciągają gigantyczne ataki DDoS, co z kolei utrudnia pracę innym użytkownikom. Samo wysycenie zasobów to dla nas nie problem. Stawiamy na jakość i niestety żeby to rozsądnie obsłużyć musimy części klientów podziękować.
  • Odpowiedz
@webh: no to jeszcze gorzej. Jesteście więc budżetówką jak Mintshost. Firma matka która oferuje usługi na wysokim poziomie i wy którzy oferujecie te usługi tanio, ale do wysokiej jakości to pewnie im brakuje ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie sprawdzałem więc nie wiem, ale się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shirako: domyślasz się i na całe szczęście chybiłeś :-) Wiemy jakie usługi oferuje konkurencja i w jakiej cenie, ale my staramy się utrzymywać poziom w przystępnej cenie. Webh niedawno zmieniło całkowicie ofertę (nie jesteśmy nową firmą), wkrótce planujemy zmiany również w ofercie ultimahost.

Daleko nam do "budżetówki" pod każdym kątem. Wiem, że sami tego nie jesteśmy w stanie potwierdzić, tak żeby ktoś uwierzył, dlatego też powstało to #rozdajo żeby ktoś losowy
  • Odpowiedz
@Shirako: gdybyś był zainteresowany, mogę Ci przedstawić dowolne statystyki czy informacje, bo korzystam zarówno z serwerów z oferty ultimahost jak i webh od dłuższego czasu.
  • Odpowiedz