Wpis z mikrobloga

@pifpawko: tez jedze a4 b6 :) jakbym mial pieniadze to bym wybral na twoim miejscu cos innego, albo a4 sline 2.0 tdi 170ps quattro albo A8 D3, ewentualnie honde accord jakas full opcje, warto dozbierac do takiego a4 sline niz kupowac golizne ale b8
@pifpawko: Weż BMW, bo Audi bez Quattro to Volkswagen. To może Passata, a siano #!$%@? na koks i dziwki. No i auta osobowe to tak w ogóle to na benzynę jeżdżą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Diesel to w białym busie albo 40 tonowej ciężarówce.
@pifpawko: BMW 3 to świetna maszyna, ale silnik 2.0d Cię zabije kosztowo. Jak słyszę na ulicy klekot tej młocarni n47 to oblewają mnie zimne poty, dostaje ataku paniki i dreszczy. Czy Ty też chcesz aby kiedyś przypominała Ci się właśnie taka przeszłość?
P.S. Jeśli w takiej budzie masz 163KM to nie patrz na rocznik - przebieg licz wg wzoru 35.000-40.000 km na każdy rok użytkowania.
@pifpawko: Przy tej klasie samochodów silnik IMHO jest ważniejszy niż jakieś duperele. Głupio jest mieć dostojnie wyglądający samochód którego objeżdża jakiś stary rdzewiak podczas wyprzedzania TIR'a na trasie. Tu nie chodzi o to że rdzewiak szybszy ale o to że wraz z klasą samochodu winno iść za nim też poczucie bezpieczeństwa i komfortu także w wymiarze osiągów by np. zdążyć z wyprzedzaniem.

Może na zachodzie na autostradzie nie robi to różnicy
@pifpawko: Dorzuc troche i nie kupuj w takich bieda wersjach, bo bedziesz zalowal kazdego dnia. Jesli BMW to tylko w m paku, najlepiej po lifcie, te nowe reflektory i lampy z tylu zmieniaja caly samochod
Kumpel ma ten silnik w e90 i sobie chwali, ma też te 2.0 w Audi b8 przed liftem i już wydał grubo ponad 6k zł na dwumase i wtryski. Mówi że w bmw nic mu się nie dzieje, tak więc już nie wiem. Jeżdżę audi, teraz szczerze jestem bardziej zainteresowany tym bmw. ( ͡° ʖ̯ ͡°)