Wpis z mikrobloga

@chcialem_byc_panem_cogito: bez przesady...ja tam nie widze żadnego kartoflanego nosa, ani żabich warg :O Może tobie się nie podoba, albo po prostu ziejesz jadem, nie wiem, ale po co od razu tak obrażać...W ogóle ciekawa jestem jaki z Ciebie alvaro skoro tak krytycznie oceniasz innych.
  • Odpowiedz
@Jagoda-: Ja również nie uważam, że @Jagoda- jest brzydka.
Wcale nie, weźcie poprawkę na rażące słońce w oczy (stąd taki wyraz twarzy,który przypomina faktycznie osobe starszą niż te 20+), zmęczenie i samo to, że to nie jest selfie modelki na insta, tylko luźna fotografia na mirko, ale nie w stylu patrzcie jaką ładną mam sukienkę heheheheh.
Co do włosów, fakt mi się nie podobają, ale jeśli dziewczyna czuje się w nich
  • Odpowiedz
@Wo0cash: dzieki ;) Okulary zmieniam na jesień, mam na październik termin u okulisty, może świata nie porażę brzydotą moich aktualnych oprawek. W ogóle jaka się zrobiła gownoburza! Wrzuciłam zdjęcie z gór na mirko a tu rozprawa na temat brzydoty i kolorowych włosów. Naprawdę bardzo mnie to bawi :D
Zapamiętam - zdjęcia z gór tylko w szpilkach, sukience, pełnym makijażu i pamietać o odpowiednim profilu ;)
  • Odpowiedz
@support: To nie jej błąd że ludzie są #!$%@?. ;)
@Jagoda-: Fajne, naturalne zdjęcie z osóbką, z którą chętnie wybrała bym się na piwo... albo w góry. ^_^
Gratuluje asertywności i wytrwałości w stosunku do tych mentalnych ameb.
  • Odpowiedz
@Jagoda-: @innigri: #!$%@?, a jakby niebieski wrzucił tutaj jakieś zdjecie tego typu to by zaraz były komentarze:

szanuje!

no, ty to masz hobby, a rozowepaski nie majo

spoko koleś, z Tobą bym wypił piwo


Ale jak baba, to sie #!$%@? do wyglądu.

Jeżu czemu ja na tym portalu jeszcze siedzę...

@Izabela_Wokulska: Albo jeszcze gorzej: Zaczeliby sie czepiać, ze rozowepaski nigdy nie są naturalne, i zawsze tylko wrzucają atencyjne zdjęcia.
  • Odpowiedz
@lasic01: Jednakże ja, gdy OP wrzuci wlasnie jakies fajne zdjęcie, albo pochwali się osiągnięciem, etc. jakoś częściej jednak widzę że każdy ma w domyśle "Nie ocenia się po wyglądzie", a komentarzy, że spoko gościu jest dość dużo. xD

Także ten. Cóż.
  • Odpowiedz
@Jagoda-:

Wyglądasz normalnie, ale wykop stał się ostatnio portalem napalonych stulejarzy i ekspertów ds. wyglądu, znawców związków (chociaż większość nigdy w żadnym nie była) którzy sami nigdy swojego zdjęcia nie wkleją bo są zbyt ładni. Więc jak ktoś nie jest 9/10 albo nie pokaże jakichś części ciała to zaczynamy festiwal ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dziwie się że nie było jeszcze komentarzy typu "pokaż cycki xD".

Aż pasuje
  • Odpowiedz