Wpis z mikrobloga

@Jagoda-: Matko boska, po co wrzucać swoje zdjęcia na "forum o kupie" ze średnią wieku 18 lat jak nie jesteś 10/10 , jak wiadomo że 3/4 komentarzy będzie obraźliwych. Ja #!$%@?, #!$%@?ło mi żeżuncjometr poza skale.
  • Odpowiedz
@Jagoda-: Mimo wszystko mikroblog to nie jest facebook - tu mogą się trafić osoby, które napiszą co myślą, trzeba zawsze się z tym liczyć, wrzucając zdjęcie z tagiem pokażmorde. Nie było takiej potrzeby, można było wrzucić widok z samych gór to nie byłoby żadnych dyskusji na temat wyglądu, więc nie wiem skąd takie zdziwienie o dyskusji na ten temat
  • Odpowiedz
  • 2
Ludzie wpis miał być o górskich wędrówkach, a nie o ewentualnej kandydaturze do Miss Universe.
  • Odpowiedz
A pies was trącał, jak różowe wrzucają pozowane zdjęcia z makijażem i filtrami to źle i niedobrze, bo gupia fredna atencjórzka!!!111, jak wrzuca teraz dziewczyna bez makijażu i bez ustawiania się to też źle, bo brzydka, paskudna i jak ona w ogóle śmiała zdjęcie sobie zrobić i ludziom się na oczy pokazywać, a błeee!!!!111 Wy jesteście normalni, mireczki?
A przy okazji, macie tu na przykładzie Chloë Moretz jak pięknie się wygląda, kiedy
b.....m - A pies was trącał, jak różowe wrzucają pozowane zdjęcia z makijażem i filtr...

źródło: comment_6RaPC8lvtD148f7B9wEBz1v9QkOwdUkH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz