Wpis z mikrobloga

[ #anonimowewszystko #anonimowemirkowyznania ]
Też tak macie że piosenka lub utwór muzyczny bardzo wam się z kimś kojarzy, z jakimś miejscem albo sytuacją? Niestety tak mam i nie mogę się tego pozbyć. Kilka piosenek już na zawsze kojarzy mi się z ważnymi osobami w moim życiu, z przeszłością. Słyszę z zaskoczenia jakąś piosenkę i przed oczami mam znowu 2007 rok, pierwsze wakacje i radośnie spędzony czas.. słyszę piosenkę X i mam w oczach łzy bo to piosenka którą puszczała mi moja pierwsza miłość która odeszła w bolesny sposób.. i słysząc jak ta piosenka leci to momentalnie przenoszę się do tego momentu gdy byłem szczęśliwy i radosny a teraz pozostała tylko beznadziejna tęsknota.. słyszę piosenkę Y i znowu mam łzy w oczach bo kojarzy mi się z moją babcią której już nie ma. Słyszę piosenkę Z i przypominam sobie z rozbawieniem licealne harce wraz ze znajomymi. Niby tylko piosenka, tylko parę nut utworu, a ile emocji i uczuć. Mijają lata a nic w tej materii się nie zmienia. Zwłaszcza piosenki przypominające byłych partnerów są najgorsze, bo mimo upływu lat wciąż poruszają serce i jak je słyszę to się totalnie rozklejam. Lepiej w ogóle tego nie słuchać i zapomnieć że takie istnieją. Dziwna sprawa, ale ponoć wielu ludzi tak ma.

#feels #zwiazki #muzyka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 6