Wpis z mikrobloga

@schizotypowycynik: jak tylko lekką to nie jest źle.

miałam dużo czasu żeby coś zrobić z tą znajomością ale ten czas już się kończy dlatego zastanawiam się czy on widział że jestem nim zainteresowana i to ignorował czy nie widzi/nie jest pewny.
jeśli to opcja numer 2 to po prostu postaram się z nim umówić i pogadać w końcu jak człowiek.
nie chcę tylko usłyszeć "nie jestem ślepy, widziałem twoje podchody ale
@someonem: też wolę wiedzieć i w sumie lepiej bym się czuła z myślą że on by mnie kijem nie dotknął niż w tej niepewności ale z drugiej strony boje się samego pytania, nie odpowiedzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@aaa_daa: ludzie w pewnym wieku rozmawiają ze sobą to nic nadzwyczajnego, jeśli ma trochę kultury to odpowiedzią nie sprawia przykrości a będziesz wiedziała na czym stoisz
@someonem: szuka jeb... księcia z bajki i nie wiem czy życzyć jej powodzenia czy życzyć innym aby na nią nie trafili. Idealny związek podany na talerzu szybko ląduje w kuble z odpadkami gdy cokolwiek nie pasuje. Po co pracować nad czymś co miało się za darmo? Mentalnie jestem z innej epoki gdzie obok miłości była lojalność i odpowiedzialność a jak coś sięzepsuło to się starało naprawić.
@schizotypowycynik: ja niczego nie oczekuję. bawię się w te dziwne podchody nie dlatego, że uważam że tak jest lepiej ale dlatego że jestem prawie pewna że próbując być szczera przy okazji zrobiłabym z siebie idiotkę a nie lubię pokazywać swoich słabych stron w praktyce. nie wiem, może to się leczy.