Wpis z mikrobloga

#bialystok #onr #wyborcza #jedwabne #bekazlewactwa #polityka
i powiedzcie mi #!$%@? jaka to "dobra robote" robia te bezmozgi z onru? przyjechali drzec morde do bialegostoku a potem:
- #!$%@? wyborczej od tygodnia
- promowanie tej sztuki wg kęckiego (ktora pewnie ma gowno wspolnego z ksiazka bo ksiazka jest tak napisana ze za #!$%@? nie wyszla by z niej sztuka skoro to jest zbior jego reportazy)
- zalberg i jego #!$%@? o faszyzmie
- gronkiewicz walc i jej #!$%@? o faszyzmie
- #!$%@? o tym ksiedzu bo zydow dupa (syjonistow z ktorymi udaja ze sie identyfikuja) rozbolala ze powiedzial ze zydzi dali sie rozbroic i wywiezc do obozow

ja was sie #!$%@? pytam jak to sie #!$%@? stalo? jaka to niby jest reakcja? ilu debili sie znajdzie co bedzie #!$%@? uhuhu "lewackie zydowstwo z wyborczej atakuje, zydowi nie dam nawet guzika"? jak to sie #!$%@? stalo ze do bialegostoku przypadkowo zjezdza onr, wystawiaja ta durna sztuke a potem jest koncert w gwincie? to kto w koncu gral na tym koncercie? https://nordica.bandpage.com/ xD jeszcze mi jakis baran powie ze na festival orle gniazdo to jezdza tacy rastamani i ska/rege fani jak marian kowalski xD

sie ogranijcie ludzie naprawde i przestancie robic #!$%@? z logiki.

lewactwo zawsze was bedzie ruchac i #!$%@? bo tak sie ustawiaja wasi "narodowcy" ze swoimi eventami zebyscie zawsze ale to zawsze dali sie #!$%@?. prowadza was jak barany na rzeź. tak jak korwin przed wyborami lubi sobie o niepelnosprawnych albo o hitlerze porozmawiac aby tylko mu spadlo poparcie bo jeszcze wezmie i do sejmu wejdzie xD

ruch narodowy bedzie was ruchal tak jak #!$%@? was w dupe pis tak jak was stonoga ostrzegal. tylko dostana wladze to was wyjebnia identycznie jak pisowcy i bedziecie #!$%@? dostawac i od narodowcow i kiboli i od milicji.

potem sie dziwicie kukisowi (na ktorego mam #!$%@? po tym jak plakal jak malo dostaja zasilkow niepelnosprawne dzieci) ze mowi ze jakis zawisza to faszysta. bo co? bo znacie go z telewizji? to wiecie co tam o zydach poza wywiadami gada?

widzieliscie ktoregos debila z ruchu narodowego rozmawiajacego na powazanie o faktach o jedwabnem czy o problemach w bialymstoku z nazi skinami? o tym ze sa prowokacje? nie

ile lewactwo poswieca czasu takim onrowcom a ile grzegorzowi braunowi? #!$%@? ja #!$%@? jak wy tego nie mozecie widziec? ile czasu dostaje w mediach lewackich taki michalkiewicz? przeciez oboje na zydow nadaja tydzien w tydzien prawie i co? cisza? dlaczego jeszcze nikt w wyborczej co tydzien nie pisze ze to faszysci?

tylko co braun mowil o nowelizacji tej ustawy - pozwola na uzycie broni obcym sluzbom w polsce... a golodupce z onr dra morde jaka polska jest wielka a lewactwo im przyklaskuje w gazetach bo to miut na ich uszy #!$%@? akurat idealnie im pasuje taki temat zeby w ameryce #!$%@? jakis bono ze demokracja jest zagrozona.

a wy wiecie ze na te manewry wojskowe z usa przybywa gwardia narodowa? to beda żołnierze do pasyfikowania cywilow a nie jakies wojsko ktore bedzie bronic waszych granic. jeszcze sie okaze ze naprawde walesa stanie na czele kodu i beda was pacyfikowac razem z tymi naziolami z onru xD

robcie tak dalej #!$%@? robcie tak dalej

szkoda mi #!$%@? slow na to ze sluchacie jakis nieznaczacych nic ludzi a za waszymi plecami juz wam szykuja jesien z dupy sredniowiecza.

Masz ty godnosc i szacunek czlowieka?

  • tak 50.0% (4)
  • nie 50.0% (4)

Oddanych głosów: 8

B.....d - #bialystok #onr #wyborcza #jedwabne #bekazlewactwa #polityka 
i powiedzcie...
  • 6
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: ale wiesz ty tego nie wiesz i ja tego nie wiem. ja nie mowie ze trzeba powolac komisje macierewicza ale mozna takich malych #!$%@? stalkowac co robia, dowiedziec sie czy to prawda co powiedzial kukis? te barany albo sa tak samo obludni jak oni albo po prostu glupi.

a potem sie dziwia ze nikt z nimi nie chce isc do wyborow, ze ludzie sa glupi i nie czuja ze jednak
B.....d - @Obserwatorzramienia_ONZ: ale wiesz ty tego nie wiesz i ja tego nie wiem. j...