Wpis z mikrobloga

@aligator88: próbowałem kilka razy w ten sposób, ale nie dali się ;) u ans też robią wała, pytają ile i na przykład ktoś wstrzeli się mocno poniżej widełki to mu jeszcze dają 100 więcej żeby się cieszył, zamiast mu podjechać chociaż do dolnej granicy ;)
@bicz: teraz mam 8.5 brutto . no własnie wymagania dość mocne jak na helpdesk, ale też to tak sobie wyobrażam. no nic, kolega jest już w kolejnym etapie to mu przekaże smutne wieści ;)
@paniczklos: to strasznie ch..o. U mnie w firmie (nie IT) kolega się rekrutował na stanowisko X i jak powiedział ile zarabia to miła Pani z HR mu odpowiedziała, że u nas w firmie na to stanowisko dolna granica widełek jest większa niż on zarabia( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba dostał coś w połowie widełek.
Zawsze możesz powiedzieć, że możesz ponegocjować.
@paniczklos: Nie chcę być złym prorokiem, ale myślę że więcej tam nie dostaniesz. W każdym razie powodzenia
btw. jakie stanowisko masz teraz i jaki staż pracy z ciekawości? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@paniczklos: btw, pisałeś, że zajmujesz się MESem - zgaduję, że w branży mechanicznej. Też się zajmuje MESem ale w branży budowlanej. Chciałbym Cie zapytać czy możesz polecić jakąś dobrą literaturę (może być angielskojęzyczna) na temat modelowania drgań, tłumików drgań, amortyzatorów etc?
@aligator88: hejka szukałem jakiegoś swojego starego wpisu i tgarfiłem na niezakończony wątek ;p
Mam w pracy jakieś książki, może Ci podejdzie, ale przeczuwam że może być za późno :D W zasadzie zacząłem też doktorat (teoretycznie dzisiaj) w podobnych klimatach ;p