Wpis z mikrobloga

mnie rezonans kosztował 450 zl z czego opis różnił sie od plytki na której widoczne był obraz kolana. jeżeli lekarz jest dobry to zrobi szuflade i bedzoe.wiedział czy acl jest czy go nie ma
@angela09: Rudna Mała o/Rzeszowa szpital im. Świętej Rodziny, bardzo dobrzy specjaliści, jestem po usunięciu łękotki i czeka mnie rekontrukcja więzadeł, wszystko na NFZ, prywatnie koszta są ogromne
@Koszmar_zUo: Rezonans u nas w wojewódzkim na NFZ to czekanie pół roku. Prawda jest taka, że to, co na prawdę się dzieje w kolanie wychodzi dopiero na artroskopii. Moje kolano jest tego doskonałym przykładem :) A co Ci się stało? W zeszłym roku wyglądałaś na sprawną
@Dzikk: Szufladę może zrobić każdy. Nawet jakiś znajomy. I od razu wychodzi, bo diagnoza też jest prosta. Im bardziej kolano jest luźne tym bardziej
@Dzikk: @angela09: mi robił USG+RTG i jeszcze nie wie czy to na 100% acl jest, polecił najpierw MRI, a potem dopiero artroskopię (,) trochę cebul mi brakuje(wsio prywatnie).
Mam przeprost na obu, ale to już od dawna, jak zmęczę kolana to są w #!$%@? gorące, aż czasem to boli, lewe mi leci w takich momentach jak zapomnę, że muszę na to uważać ( ͡° ʖ