Wpis z mikrobloga

#samochody #motoryzacja #kiciochpyta #pomysl #mandaty #eureka

Wpadłem na pomysł jak zdecydowanie zmniejszyć ilość łamanych przepisów na drogach. W sumie gdzieś w jakimś komentarzu o tym wspominałem ale co szkodzi temat ożywić.

Idea jest następująca:

W związku z tym ,że nikt niczego za darmo nie chce robić a tym bardziej się podkładać / w tym przypadku jako świadek zdarzenia/ co widzimy po wrzucanych filmikach ze zdarzeń drogowych w których operatorzy kamer zastrzegają się ,że to nie oni a tylko gdzieś znalezione w czeluściach intersieci /co by po sądach gdzie sprawiedliwość ślepa kompletnie nie być ciąganym/. Co rozumiem. Ale do rzeczy ...

A gdyby tak nasza szanowna izba wysoka i ta jeszcze wyższa uchwaliły ,że z obywatelskie wsparcie organów które nas chronić mają należy się circa about 50 % od wartości mandatu lub zasądzonej kary i to bez podatku na konto lub w cashu.

1.Każdy by się pilnował i od razu innych.
2.Wzrosła by ilość i jakość nagrań co by nie było niejasności...
3.Zmalałaby ilość wykroczeń.
4.Widzę tu pole do popisu dla tzw "zakupu kontrolowanego" czyli np weź wypij jeszcze jednego nikt cię nie złapie( ͡º ͜ʖ͡º)
5.Profit-więcej śmiesznych filmików, więcej kasy, mniej rannych i zabitych/ chociaż tym już wszystko jedno/

Jak podoba Ci się pomysł?

  • Super idea 10.3% (3)
  • No średnio tak 17.2% (5)
  • Czyś ty się z !!@#$%^& na łby pozamieniał? 37.9% (11)
  • Którędy na Sosnowiec? 34.5% (10)

Oddanych głosów: 29

  • 7
Ale weźcie się....sam musiałem zagłosować na pkt 1 bo olewacie pomysła (,) ch!@#$%jn z taką demokracją . Wiwat król #pdk Przecież ten pomysł jest idealny i bez VAD(T)( ͡º ͜ʖ͡º)