Wpis z mikrobloga

@poczekaj: ostatnie dwa to w zasadzie synonimy. Drugi ma u nas złą estymę, ale to dobry zawód, pod warunkiem, że nie wciskasz przystanków autobusowych, tylko rzeczywiście handlujesz samochodami.
Pośrednik w sumie też się czasem przydaje.
  • Odpowiedz
@poczekaj: Szkoda, że nie dałeś zawodu 'polski polityk'. Poza tym nie rozumiem #!$%@? umysłowych głosujących na kołcza zamiast na złodzieja - o ile ten pierwszy zarabia uczciwie, ten ostatni kradnie owoce pracy ucziwych ludzi.
  • Odpowiedz
@WujekFranek: Może chodzi im o to, że złodziej nie pozostawia złudzeń... Fakt, że zapomniałem o politykach. Natomiast jak już, to nie ograniczałbym się do polskich. We Włoszech, czy też w Rosji nie jest lepiej. W innych krajach pewnie też, tylko te tematy nie są u nas na świeczniku.
  • Odpowiedz
@poczekaj: Ja #!$%@?ę, polskie społeczeństwo to jakaś #!$%@? porażka. Sam uważam kołcz/trener rozwoju personalnego to trochę #!$%@?ówka, ale co z tego? Jak ktoś za to płaci i uważa, że mu pomoże to czemu nie? Jak taka osoba pod wpływem inspiracji takiego kołcza, wciskanej motywacji itd. zrobi zmianę na lepsze w swoim życiu to w czym problem? Jeden sobie na tym zarobi, a drugi dostanie nowy materiał do przemyślenia. Albo pomoże, albo
  • Odpowiedz
@WujekFranek:

Poza tym nie rozumiem #!$%@? umysłowych głosujących na kołcza zamiast na złodzieja - o ile ten pierwszy zarabia uczciwie, ten ostatni kradnie owoce pracy ucziwych ludzi.


może dlatego tak głosują, bo złodziej to nie zawód ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@poczekaj: Mam mały dysonans.. od kiedy mówi się na ZŁODZIEJA że to jego PRACA/ZAWÓD? Złodziej to złodziej łamie prawo w porównaniu do reszty. A co do reszty.. robią to legalnie, nikogo na siłę nie ciągną żeby korzystał z ich usług. Lepszą odpowiedzią byłby chociażby taki polityk czy panienka lekkich obyczajów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz