Wpis z mikrobloga

Panowie, kończy mi się niebawem umowa w pracy. Jestem spedytorem międzynarodowym (1.5 roku doświadczenia, zdobyte tylko w obecnej firmie). Wykształcenie wyższe (mgr.), wiem, że to nic nie znaczy, ale może... Firma spedycyjna zatrudnia 20 osób z czego tylko trzech jest spedytorów drogowych w tym ja. Miejscówka firmy 5km od Warszawy. Obecnie zarabiam 2000 pln do ręki, czyli około 2700 pln brutto. Na ile mogę liczyć podwyżki w razie czego, ile proponować? Zakres obowiązków to wystawianie faktur i organizowanie transportów. #spedycja #transport #spedytor #bekaztransa (przepraszam za ten tag, ale też sporo osób może zobaczy ten wpis dzięki temu:)
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@paki82: nic oprócz pensji nie mam.. dlatego chciałem się dowiedzieć jaką stawkę mogę iść zaproponowac im... uważałem, że 2000 pln netto to dobra stawka dla spedytora bez doświadczenia
  • Odpowiedz
sam wiesz czy to dobrze czy źle, porównaj ze średnimi zarobkami w rejonie. Jeśli uważasz że to ok to spoko. Jeśli nie masz doświadczenia tym bardziej. Spedytorzy z tego co wiem mają pensję plus premie od "sprzedanych" ładunków i potrafią zarobić drugie tyle jeśli są obrotni i chcą pracować.
  • Odpowiedz
@juzekk8: @paki82: Z tego co widzę, to jednak trochę mało płacą, bo porównując je do ofert, które otrzymałem w tym tygodniu to 2500 pln netto to minimum. Pójdę i zacznę negocjować, że chciałbym z 2800 pln teraz. Dzięki za odp :)
  • Odpowiedz
@koziar123: Podobne doświadczenie, w porywach do 2 lat (trzy firmy - jedna 5 busów, druga do 25 busów z podwykonawcami + własne ciągniki, trzecia 10 aut), zarobki minimalna krajowa na umowie + co łaska do koperty (kilka stów). Transport się skończył dla mnie kto ciekawy prywatnie mogę udzielić info z kim nie współpracować...
#spedycja
#spedytor
#bekaztransa
  • Odpowiedz