Wpis z mikrobloga

@Howkin: teksty o rzyganiu, wizytach u psychologa vs tekst o tym że masz 15 lat (który widze trafił w czuły punkt:() jest jednak o innym wydźwieku niz twoje wywody xD no gdzie ta czarnalista przyjacielu, ja widzę, ze jednak ciągle komentujesz :/
Ja tylko napisałem, że mi nie smakuje

jak kisnę XD

zajrzyjmy na twoje komentarze tutaj

[obrazek wyrażający obrzydzenie]

Raz mi się zdarzyło zjeść, rzygałem przez tydzień.

Ale co ty babo #!$%@? xD Nie smakuje mi Twoje zmielone gówno a Ty mi narzucasz co ja mam żrec? xD Ma mi smakować bo ty tak mówisz i #!$%@?? Skąd wniosek, że mam poniżej 15 lat, bo rzygam jak zjem coś co wygląda jak rozpruty
Po tym zacząłem odpierać atak. Kto kogo zaczął obrażać kolego? Rzygałem, tak było, mam zjeść i znów puścić bełta, żeby udowodnić Ci to zdjęciem?


@Howkin: może i zacząłeś odpierać atak, ale nie skończyłeś tylko cały czas osiągasz nowe szczyty chamstwa. OP nie dorasta ci do pięt w braku kultury
Może i tak, ale nie mam sobie nic do zarzucenia, bo jeśli ktoś na mnie najeżdża to dlaczego miałbym się poddać?


co za argument XD

ktoś jest chamski więc ja będę 10 razy bardziej chamski. Chyba jednak OP miała rację pisząc ci że powinieneś dorosnąć.

Skoro ktoś nie ma do mnie kultury to mnie zobowiązuje do tego abym ja dla niego miał, bo jest kobietą?


Może dlatego, że nie jesteś mentalnie w