Wpis z mikrobloga

@lowca_chomikow:

To uczucie gdy niedoinformowany amator krytykuje najbardziej prodemokratyczną partię za komunizm i totalitaryzm.

Lenin, Hitler, Stalin też byli wybitnie prodemokratyczni, byli ojcami-założycielami demokracji w swoich krajach, a jakoś im to nie przeszkodziło w utworzeniu państwa komunistycznego i totalitarnego.
Wręcz przeciwnie, demokracja im w tym znacząco pomogła, była głównym filarem państwa. W Związku Radzieckim wszystko było robione demokratycznie i między innymi dlatego Związek Radziecki był państwem totalitarnym - bo istotą demokracji
@steve__mcqueen: Sam częściej mówię o nim Zoidberg, niż Zandberg. Ogólnie to ci powiem, że dystansu mm od cholery, umiem śmiać się z siebie, ze swoich itd, tylko nie wmawiaj mi, że mówienie o Razem, że to komuniści i że z jakiegoś powodu mają mniejsze prawo ostrzegać przed totalitaryzmem, to to samo. Tak po prostu nie jest. Goście wrzucający takie treści do #bekazlewactwa i #onr nie robią tego, żeby sobie pośmieszkować w
@ponuras: Zdefiniuj branie na poważnie. Czy na wykopie jest pelno trolli, którzy specjalnie prowokują? Tak. Z drugiej strony czy na wykopie jest też spora grupa ludzi o wyraźnych poglądach politycznych, którzy swoje rzeczy pizą na poważnie?
Poza tym śmieszny hipokryto nazywasz mnie baranem jednocześnie robiąc dokładnie to samo co ja. Zobaczyłeś na mikro wypowiedź kogoś kogo nie znasz i z której treścią się nie zgadzasz, więc zostawiłeś komentarz, w którym ją