Wpis z mikrobloga

Dobra mircy, nie mam już ochoty tu wchodzić to Kat Rzeznikow mówi papa
Na wykop wchodze od ponad 5 lat (pierwsze konto powstało 01.03.2011 i dalej stoi ( )) ale aktywny jestem dopiero od ponad roku na kaciku.
Poznałem tu sporo fajnych osób, do niektórych mam kontakt poza mirko do innych nie ale to nie szkodzi -
Jak coś chcecie to piszcie do @nocebo albo na kat.rzeznikow@op.pl - dogadamy sie jakoś z innym kontaktem ( ͡° ͜ʖ ͡°).
wołam kumpli i tych których po prostu lubie w randomowej kolejności (pewnie o kims zapomne ale trudno)
@shann @Rosuene @WolfSky @ColdMary6100 @MaupoIina @nocebo @PedroLeon @Vasterka @osaaldona @Robocovo @czyzby_czyzyk @ailurus @Lookazz @scharlottka @Refuse2Xist @donteatthefish @Bartek2016 @Bartek404 @ninetyeight @Naciass @balatka @parampadam @enforcer @Stitch @GraveDigger @PsyRomancer @getrekt @t3zz @gibpotatoe @marianbaczal @urwisjakichmalo @oficer-prowadzacy @WujekOprawca @zirytowana_plaszczka @tenodbiletow @TomgTp @DzemZeSwinki @strawberian @MarianKolasa @Lim3 @getrekt
nie ze wszystkimi gadałem ale was lubie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzięki za poświęcony czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
może kiedyś wróce ale nie jako kat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
z racji tego, że to moja 'ostatnia mirkowa droga' to na pożegnanie:
Iron Maiden - Hallowed Be Thy Name
#muzyka #metal #heavymetal #bajo #muzykakatarzeznikow #ironmaiden #emoquit
K.....w - Dobra mircy, nie mam już ochoty tu wchodzić to Kat Rzeznikow mówi papa
Na ...
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach