Wpis z mikrobloga

@Songox25: Absolutnie nie rozumiem tego zdziwienia. No chyba, że ktoś jest ekspertem prawa norweskiego. Sąd nie orzeka wg własnego widzimisię, ale wg prawa. Widocznie wg ich prawa skazanego nie można trzymać w odosobnieniu i tyle.
  • Odpowiedz
Absolutnie nie rozumiem tego zdziwienia. No chyba, że ktoś jest ekspertem prawa norweskiego. Sąd nie orzeka wg własnego widzimisię, ale wg prawa. Widocznie wg ich prawa skazanego nie można trzymać w odosobnieniu i tyle.


@pwone: Ja się nie dziwie wyrokowi, tylko prawu które na taki wyrok pozwala.
  • Odpowiedz
Breivik wygrał proces przeciwko Norwegii, którą oskarżył o nieludzkie traktowanie, bo ,,trzymają go w odosobnieniu". XD

@Songox25: No i ma rację. Normalni ludzie, którzy kogoś zamordują, dostają karę śmierci.
  • Odpowiedz
@Songox25: Na pewno do tego dochodzi kwestia znajomości. W Norwegii lewactwo nie jest aż tak zaawansowane jak w naszym pięknym, bogatym kraju. Żadna ironia jeżeli chodzi o ostatnie wyrazy poprzedniego zdania. Tak, Polska jest najbogatszym, mającym największe możliwości krajem w Europie. Łatwo to udowodnić, nie utajnione dane i się o tym nie mówii np. że na północy kraju mamy kilka kilometrów złóż samej ropy, a z Rosji eksportujemy rope wydobywaną
  • Odpowiedz
@cpoonbezklamky: O #!$%@?, kolejny spec. Lewactwo u nas jest bardziej zaawansowane niż w Norwegii (rozumiem, że chodzi ci o lewactwo światopoglądowe)? A Polska bogatsza od tego kraju? Mająca takie zasoby jak ten skandynawski kraj? Jedynym zasobem, którym wygrywamy z Norwegami jest tania siła robocza i wungiel, który bardziej opłaca się sprowadzać z Australii niż wydobywać w Polsce, bo lewactwo gospodarcze jeszcze nie zaorało tego naszego skansenu polskich czarnych.

Swoją drogą
  • Odpowiedz
@demagog: Do spania to fakt, od doby siedziałem i zakuwałem(teraz pije moje ulubione lubelskie pifko i przeglądam mirko, Tobie też może by się przydało zresztą!
Napisałem, że w Norwegii nie jest tak zaawansowane jak w naszym kraju. Na pewno więcej tam konserwatyzmu i liberalizmu niż u nas i wielu się z tym zgodzi.

Czym się różni lewactwo światopoglądowe od lewactwa zwykłego, albo chociaż jakie są tego rodzaje, bo nie rozumiem
  • Odpowiedz