Wpis z mikrobloga

hehe właśnie przeczytałem, że Ziobro zawiesił wykonanie zasądzonej prawomocnym wyrokiem kary za pobicie policjanta, przestępcą - recydiwistą jest "swojak", obserwator wyborów z ramienia PIS, występował w sejmie w towarzystwie prawaków itd. Zajebista #dobrazmiana , strach pomyśleć co będzie za rok lub dwa ;-) Pytam tych prawych i sprawiedliwych wyznawców jedynie słusznej ideologii kaczyzmu - co wy na taką sprawiedliwość i równość wobec prawa ? #bekazpisu #polityka
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Andreth: Wystarczy, że raz odpowiesz na to jedno, konkretne pytanie - po jakim odsetku populację można uznać za zbrodniczą jako całość.

Tak - wiem, że jestem "nudny jak flaki z olejem", bo odpowiedź na to pytanie zwyczajnie unaoczniłoby Twoją hipokryzję. Nie widzisz problemu w tym, że potępiasz "Żołnierzy Wyklętych" jako całość i jednocześnie domagasz się traktowania terrorystów jako osoby pozbawione wyznania i niezwiązane z Islamem (nawet jeżeli wykrzykują takbir).

Dlatego pytam - ilu z populacji muzułmanów ma okazać się mordercami abyś była gotowa potępić ich tak samo jak
  • Odpowiedz