Wpis z mikrobloga

hehe właśnie przeczytałem, że Ziobro zawiesił wykonanie zasądzonej prawomocnym wyrokiem kary za pobicie policjanta, przestępcą - recydiwistą jest "swojak", obserwator wyborów z ramienia PIS, występował w sejmie w towarzystwie prawaków itd. Zajebista #dobrazmiana , strach pomyśleć co będzie za rok lub dwa ;-) Pytam tych prawych i sprawiedliwych wyznawców jedynie słusznej ideologii kaczyzmu - co wy na taką sprawiedliwość i równość wobec prawa ? #bekazpisu #polityka
  • 61
@rebul4: tylko ktoś tu sobie ciągle gębę wycierał i wyciera hasłami przywrócenia sprawiedliwości... jak widać sprawiedliwość tak, ale dla swoich trochę sprawiedliwiejsza ;-) to już nawet nie jest żenada, a wyznawcy to najwyraźniej ślepe półgłówki jak tego nie dostrzegają, zresztą nawet badania pokazują, że elektorat PIS to elity intelektualnej nie należy, więc pewnie kupuje każde gówno opakowane albo w słowa o patriotyzmie i sprawiedliwości albo zdrajcach narodu nawet jak fakty mówią
@DzonyNajedzony: stwierdzam tylko fakt że mamy rotacje miedzy jedna banda a drugą, nic się tutaj nie zmienia.
A jak ktoś myśli że kiedykolwiek dojdzie do sytuacji że nie będzie juz równych i równiejszych to jest co najmniej naiwny
@rebul4: poprzednia miała jednak nieco więcej wyczucia i ogłady, wpadki były ale standardy były zachowane i aż takiego kolesiostwa i jazd jak obecnie nie było a to co jest teraz to prawie jak jakaś Białoruś 10 lat temu. Wszyscy naokoło trąbią, że dzieje się coraz gorzej a oni zamiast stopować to się #!$%@? rozpędzają w tych swoich dobrych zmianach. Następne w kolejce pewnie RPO, NIK, media, prawo do demonstracji i witamy
@zirytowana_plaszczka: Dziękuje za komentarz odnośnie procesu ;)

Wiesz to na pewno czy sobie wymyśliłeś żeby do tezy pasowało? xD


@zirytowana_plaszczka: Założyłem że KOD protestowałby w związku z pokazowymi procesami i skazywaniem jego członków bez nagrań i zdjęć.
@syn_admina: Wklejasz link w którym wykazałeś się ignorancją i głupimi wycieczkami personalnymi. Brawo ;)
Białoruś i Rosja też skazuje "zgodnie z prawem".
@DzonyNajedzony: To wyskakiwanie z Białorusią i gadanie o tych intelektualnych elitach w każdym wątku jest tak żałosne ze aż mnie słabi jak widzę co te media robią z ludźmi. Za chwile nie będzie potrzebny żaden dyplom doktora. Wystarczy ze powiesz " głosowałem na PO/Nowoczesna i juz będziesz należał do "elity intelektualnej kraju" .... Prawie jak z ta elita internetow na wykopie :D jak ktos ma minimum oleju w glowie to nie
@rebul4: rozumiem, że wzorem władzy już prześwietliłeś moją historię do kilku pokoleń... tfu miesięcy wstecz w poszukiwaniu haka... tfu informacji o tym co powiedziałem;) Otóż taki jest fakt, że przeciętny wyborca PIS ma marne wykształcenie, marne zarobki, marne obycie ze światem, pokazują to każde badania każdego ośrodka a nie media i ja tym sobie tłumaczę powód, dla którego wyznawcy PIS wydają się ślepi na fakty. Mam zamiar wspomnieć o tym nie
zresztą nawet badania pokazują, że elektorat PIS to elity intelektualnej nie należy


@DzonyNajedzony: przecież PiS wygrał wybory w każdej grupie reprezentującej poziom wykształcenia. Ale to tylko fakty, jeżeli ktoś chce się obnosić poczuciem wyższości nad innymi to nic fakty na to nie zdziałają - nawet badania sobie wymyśli dla poparcia własnej tezy.
Po za tym to jakiś strasznie głupi argument na cokolwiek, bo albo wybieramy demokrację gdzie każdy ma równoważne zdanie
@Mirkosoft: te badania pokazują udział ale tylko wśród wyborców a nie ogółu społeczeństwa. Załóżmy, że w PL jest 100 osób z tytułem profesora, do wyborów poszło 10 w tym 8 głosowało na partię X, partia X teraz może trąbić, że 80% profesorów ją popiera a prawda MOŻE być inna. Moje tezy o wykształceniu i majętności przeciętnego wyborcy PIS opieram na badaniach przeprowadzanych na ogóle społeczeństwa a nie tylko wśród osób, które