Wpis z mikrobloga

#hurr #durr pode mną jest mieszkanie, które wynajmują studenci. Blok z wielkiej pyty, więc wszystko słychać. Od kilku lat żaden #!$%@? studenciak (zmieniają się co semestr/rok) nie nasmaruje zawiasu od drzwi, który piszczy. Obecni studenci: aż tacy #!$%@? jesteście czy olewacie takie błahostki? Nie umiecie czy nie wiecie jak to zrobić?
#gorzkiezale #studbaza #wynajemmieszkania

więc jak, studencki kurwiu?

  • Nie umiem, nie wiem, jestem pizduś 5.9% (68)
  • jw, ale twierdzę, że nie przeszkadza mi to 12.9% (148)
  • ja bym od razu posmarował(a) smalcem albo kujawskim, cokolwiek, bo wkurwia 22.7% (261)
  • Do drobnych nakładów, które obciążają najemcę lokalu, należą w szczególności: drobne naprawy podłóg, drzwi i okien, malowanie ścian, podłóg oraz wewnętrznej strony drzwi wejściowych, jak również drobn 16.7% (192)
  • ja tu tylko scrolluję 41.9% (482)

Oddanych głosów: 1151

  • 25
  • Odpowiedz
@ostulemijo: To jak w tej historii/ żarcie (cięzko stwierdzić). Facet jak tylko się pochwalił, że jest psychologiem to mu wszyscy wylewali swoje żale. I tak kiedyś stał sobie ten psycholog z kumplem, który jest inżynierem oraz jeszcze jeden facet. Ten trzeci zaczyna się żalić że małżeństwo mu się rozpada przez ...mydło . Nie może przekonać żony żeby nie zostawiała wody w mydelniczce bo mydło się robi paskudne. I tak walczyli o
  • Odpowiedz
No i #!$%@?, ja nie wiem co tu siedza za łby... Na końcu zadalem pytanie o to czy to norma, ani slowa, że mi to przeszkadza - a pierwszy komentarz od #!$%@? plusow, ze sie żalę i mi przeszkadza... no #!$%@? XD, bo juz nie wiem co powiedziec( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz