Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Biura!
Ostatnio moja kobieta zrobiła mi loda z połykiem i zgodziła sie na anala. Nie łatwo było ją przekonać, minęły prawie 2 lata.
Tak chciałem sie tylko pochwalić bo pewnie Wy tak jak i ja chcecie tego ale nie zawsze to macie.
#rozpwypasek każdy facet tego chce! Nie zabierajcie sobie i nam tej przyjemności.
Pytanie do Was, dlaczego często sie nie zgadzacie na #anal ?
#sex

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net ) Zaakceptował: XYZ
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 21
@tysonic: biedny efekcie patologicznej ciąży w wieku gimnazjalnym. To że wysrała cie na gruz 13 lampucera nie oznacza, że musisz dążyć do autodestrukcji gustując w niedołężnych starcach ;) Za żelazo podziękuja bo na #!$%@? mi twoje krojone z torowiska kable ?
@tysonic: Od ciebie z sosnowca prawie 300 km jak się sprężysz to dojedziesz swoim wigry 3 z komunii w jakieś 2 dni ;) zapraszam dam ci elementarz do 1 klasy i kilo bigosu bedziesz miał na droge powrotną i zapasy dla rodziny na całą zimę.
@tysonic: Taki samozwańczy intelektualista poliglota i tylko "a nie bo ty..." ? Spodziewałem się więcej ikry od postaci która chce się wyrwać z getta. Może się nie obsrałeś jak Connor, ale to chyba był błąd taktyczny ;)
@tahini:
@fryne_: bo to długiej rozgrzewki wymaga. ale potem jest bardzo stymulujące i bardzo zwiększa orgazm, i moja nie żałuje że wytrzymała te pierwsze problemy. Grunt by mieć cierpliwość i dużo delikatności. zwraca się stokrotnie; )