Wpis z mikrobloga

Dla mirków, którzy z różnych przyczyn odeszli z #guildwars2 mam małe ogłoszenie: do gry wszedł dzisiaj ogromny patch niosący gigantyczną ilość poprawek i usprawnień - o niektóre z nich gracze prosili od lat ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale najważniejsze, że doczekaliśmy się i myślę, że warto dać grze kolejną szansę.
Ja właśnie zasysam gierkę po kilkumiesięcznej przerwie ( ͡º ͜ʖ͡º)
ps. na zachętę dodam, że jedna z najbardziej szokujących zmian to usunięcie locka z #1 sword rangera O_O <--- ten temat to chyba regularnie od premiery gry pojawiał się na forum gry i reddicie
  • 10
@tomasz2101: na to chyba każdy sam musi sobie odpowiedzieć... każdemu mogło nie pasować coś innego.
Dla mnie najważniejsze zmiany to: lepszy LFG Tool - łatwiej będzie znaleźć ludzi na raid, zmiany w nagrodach na mapkach z HoT, wspomniana wcześniej zmiana u rangera, darmowy boost do 80lvl dla jednej postaci, zmiany map pvp - jeszcze nie miałem czasu się wczytać dokładnie więc nie wiem czy wszystko na plus, nagrody na WvW
@Shirako: hehe dawniej tak było - jakiś czas temu odwrócili politykę o 180 stopni i nic nie mówili żeby na wyrost nie obiecywać ( ͡° ʖ̯ ͡°) Gracze już sami chyba nie wiedzieli jakie podejście jest gorsze xD
Dzisiaj rozwalił mnie jeden z komentarzy na reddit pod linkiem do patch notes:
"f̶u̶c̶k̶ ̶a̶n̶e̶t̶ fuck, anet" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vateras131: jest gdzieś jakiś artykuł z wyróżnionymi głownymi zmianami? nie chce mi się lurkować przez całe patch notes. i tak pewnie nie wrócę narazie, niesmak po HoT dalej mam, zaczekamn na nowe living story
@vateras131: Z mojej strony najważniejsza zmiana to klarowne aoe na obszarze na ktörym się rzuca dany spell, oraz nie zapominajmy o darmowym shared inventory oraz instant 80lvl boost :-)