Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To uczucie gdy czytasz relacje mirabelek z Hiszpanii, z ciekawości sprawdzasz zdjęcia z plaż z nad najlepszych kurortów, co drugi tam to 10/10, umięśniony, opalony, buźka jak u modela, tatuaże, a jeszcze być e takim w związku to każda koleżanka by zazdrościła ;) jeszcze ktoś mi powie że Polscy faceci to fajne chłopaki to zaśmieje mu się w twarz, piwny brzuch, za duże ciuchy, bladzi, fryzura na jeża bo inna to pedalska, bez porównania z tymi czekoladkami ;)) chyba teraz wiecie dlaczego tak nam się podobają ci faceci drogie mirki ;)

pisze to anonimowo bo pewnie zostałabym zjedzona przez niebieskich co jest normalne tutaj, ale pisze tylko samą prawdę:) #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #hiszpania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net ) Zaakceptował: XYZ
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
To uczucie gdy czytasz relacje mira...

źródło: comment_lUzAX9ijL6U1tTkhVfEEWyMZuHoOFsiu.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
jeszcze ktoś mi powie że Polscy faceci to fajne chłopaki to zaśmieje mu się w twarz, piwny brzuch, za duże ciuchy, bladzi, fryzura na jeża bo inna to pedalska, bez porównania z tymi czekoladkami ;)) chyba teraz wiecie dlaczego tak nam się podobają ci faceci drogie mirki ;)


@AnonimoweMirkoWyznania: Jeszcze kilkadziesiąt wpisów wcześniej, jak się Mirek jeden zapytał różowych, który typ sylwetki wam pasuje z widocznych na obrazku wysportowanych facetów,
  • Odpowiedz
z ciekawości sprawdzasz zdjęcia z plaż z nad najlepszych kurortów


poka te zdjęcia,bardzo jestem ciekaw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Byłem w Hiszpanii na wakacje i większość na plaży to byli spasieni i starzy niemcy.
Hiszpanki same do mnie zagadywały - nie wiem czy to u nich norma,czy niebieskooki blondyn to to samo co enrique dla polek.
  • Odpowiedz
@siea01: Z doświadczenia: w miarę przystojny, niebieskooki i wysoki (185cm+) blondyn, ma na południu Hiszpanii lepszy status niż Enrique w Polsce. W sumie nawet jak ci twarz "nie domaga" to i tak sobie poużywasz, o ile reszta jest na miejscu.
  • Odpowiedz