Wpis z mikrobloga

Znacie w #lodz jakieś ciekawe "kółka zainteresowań" ?
Jestem koderem a od tego się chcę trochę oderwać, więc nie pytam o meet.js i inne nodeschool. Właśnie: jestem koderem, więce sport (poza wyczynowym piciem piwa) też odpada.

Interesuje mnie kuchnia, muzyka, fotografia, może jakiś film i teatr... Może jakieś inne pomysły? Jakieś gry bez prądu albo co? (Komputerowe mnie nie kręcą)

No i mówię tu o normalnych ekipach, więc za wszelkie oazy czy inne kluby motywacji, finansów i sprzedaży garnków :)
  • 28
@Keygan: @komitet_figli: Co do tych spacerów to dodając do tego, ze jestem fanem tego miasta (co widać po avatarze) to w sumie znaczy tyle, że trzeba po prostu coś takiego zorganizować :) No to jeden pomysł jest i drugi z tymi wykładami. To może być spoko, bo można sobie liznąć bez zobowiązań różne tematy :)
@controll: no spoko, ale widzę, że chwilowo nic się tam za bardzo nie dzieje poza spawaniem ;) Ale zgłębię temat :)
@mirkobiniu: heh. Jak ja zacznę tańczyć to będzie koniec świata ... w sumie, czemu nie :P
@npsr: Codziennie też w innym pubie w Łodzi są pubquizy. bierz znajomych i wbijaj.
Nie tacy ludzie zaczynali kurs tańca, i zaczynało im się podobać. A fajnie poznać totalne podstawy, i trochę sie poruszać. Ja chodzę ST Jankowski przy Muzeum Kinematografii. Wchodze na multisporta więc już całkowicie spoko