Wpis z mikrobloga

Znacie w #lodz jakieś ciekawe "kółka zainteresowań" ?
Jestem koderem a od tego się chcę trochę oderwać, więc nie pytam o meet.js i inne nodeschool. Właśnie: jestem koderem, więce sport (poza wyczynowym piciem piwa) też odpada.

Interesuje mnie kuchnia, muzyka, fotografia, może jakiś film i teatr... Może jakieś inne pomysły? Jakieś gry bez prądu albo co? (Komputerowe mnie nie kręcą)

No i mówię tu o normalnych ekipach, więc za wszelkie oazy czy inne kluby motywacji, finansów i sprzedaży garnków :)
  • 28
  • Odpowiedz
@npsr: Jeśli chodzi o gry bez prądu to nie tyle koło zainteresowań co fajna akcja :) http://smerf.fero.pl/LPG/
Jako tako kół nie wiem, ale jest klub komiksowy gdzie jest dyskusja, a ostatnie 2 spotkania (na drugim nie byłem bo nie mogłem) były właśnie o filmach bazowanych na komiksach. W kwestii sportu, ktoś kilka dni temu szukał ludzi do gry w piłkę. ;)
  • Odpowiedz
Z tymi hobbystami to uważaj

Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem #!$%@? łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz #!$%@? na forum pytanie

Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam.


to po 10 sekundach masz
  • Odpowiedz
@inwalida: no właśnie wrzuciłem dzisiaj, to nie chcecie wykopać :P
@Keygan: co do linku, to faktycznie mi kiedyś śmignął przez zakładki :) Dzięki za przypomnienie. Komiksów nie czytam, ale w sumie można by zacząć. Z Marvelem filmowym jestem na bierząco :)
A Orliki to wiem, ale za leniwy jestem na bieganie. Lubię chodzić, może być daleko, ale po woli :P

@WhiteRaven12: ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
@npsr: Co do biegania, no to ja fanem nie jestem i dopiero zacząłem jak mam wf na uczelni i trza biegać, ale myślę że w tą piłkę nie będą jakieś kozaki o ile się utworzy :) A skoro spacery to może nordic walking?
  • Odpowiedz
@Keygan: No jedna ekipa już prężnie działa jeśli chodzi o kopanie w szmatę, duga się robi. Nawet ostatnio ktoś u mnie na osiedlu coś organizował, ale jakoś po pracy to mi się nie chce jednak biegać za piłką. Wolę spacery jak już (może warto na wykopie zorganizować jakieś wycieczki piesze?). Ogólnie też mamy tu parę osób z Urbex, ale mało ostatnio się dzieje.

a co do

nordic walking

Ejjj aż tak stary nie jestem i jeszcze mnie nie #!$%@?ło, żeby ciągać za sobą kijki :P Przecież to głupie :P No i szukam raczej
  • Odpowiedz
@WhiteRaven12: No mamy wypokową grupę urbex, ale coś się ostatnio wszyscy opieprzają :D Geocaching swoją drogą, gram w ingress, ale samemu też mi się nie chce biegać a #tylkozieloni też robią zorganizowane akcje od przypadku do przypadku :P
  • Odpowiedz
@npsr: No ja też w takim wieku, ale np. na każdy wykład prowadzony na UŁ może przyjść dosłownie każdy. Nie trzeba być studentem, wykłady są po prostu otwarte dla wszystkich. Nie wiem jak z Politechniką.
Musiałbyś po prostu poszukać na poszczególnych wydziałach co cię interesuje, zobaczyć w planie dany wykład i po prostu przyjść, usiąść i słuchać. :)

Tak samo jest z wszelakimi konferencjami naukowymi na UŁ. Oprócz tych, na
  • Odpowiedz
@komitet_figli:
@npsr: Na politechnice też, gorzej jak jest lista i potem sprawdzi ktoś ilość wpisanych do obecnych ale raczej nie ma problemu :) Głównie te listy to na wykładach dla 1 roku bo są rzekomo obowiązkowe.
  • Odpowiedz
@komitet_figli: hmmm nie głupie. Polibuda raczej bliżej moich zainteresowań ale branżowych, więc brzmi jak pomysł. A nie wiesz jak z filmówką?

No i jak z czasem tych wykładów? Bo wiadomo, że pracbaza :)
  • Odpowiedz
@npsr: Nie mam pojęcia jak filmówka. Ewentualnie z filmoznawstwem na UŁ nie byłoby problemu pewnie :P
Normalnie wykłady są raczej przed południem, trochę po południu. Ale są też studia wieczorowe, gdzie zajęcia muszą być później tj. koło tej 16-18, a nawet później.
  • Odpowiedz
@npsr: Jeszcze mi przychodzi do głowy połączenie spaceru fotografii i z ludźmi czyli umawianie się i chodzenie robienie zdjęć np w Starych loftach fabrykach czy po lesie. Np grupa 3-5 osób spacer fotograficzny w lagiewnikach jest ciekawa perspektywa
  • Odpowiedz
@npsr: Hmm teraz mi się przypomniało że w czwartek 18-20 jest jakiś wykład zorganizowany przez jakąś grupę Javy na temat kryptografii kraftowej.
  • Odpowiedz