Wpis z mikrobloga

@4833478: Nie wiem jak u Ciebie ale my świata poza sobą nie widzieliśmy, aż 2 tygodnie temu zaczęło się chrzanić. I ona już widziała nie tylko mnie. Nikogo tak nie kochałem....:( Wiem że chłopaki nie płaczą ale mi się chce wyć jak nigdy.
@kielishek: Zepnij dupę i wytrzymaj. Przejdzie Ci. W twoim przypadku raczej bym unikał pisania i wszelkiego kontaktu, zwłaszcza że z tego co piszesz to najwyraźniej jej już kontakt z tobą nie interesuje. W moim przypadku związek nie przetrwał odległości ale żadnych zgrzytów czy skoków w bok nie było więc to inna sprawa.
@kielishek: Witaj w klubie Mirku. Przechodziłem przez to samo, nawet te same słowa i potem to samo tyle że w 6 tyg love to over. Z dośwadczenia i perspektywy czasu. Walczyłem o nas i efekty były odwrotne.. ja się spalałem i pogrążałem a tam nic specjalnego. Teraz moge powiedzieć, od razu trzeba było jebnąć i tyle. Bolało by jak cholera ale wiesz, przynajmnie tego #!$%@? uczucia nadzieji by nie było. Po
odśwież przyjaźnie, nawiąż nowe i zaplanuj zrobienie czegoś szalonego dla siebie.


@kielishek: @Czytelnik30: To dobra uwaga. Zobaczysz, jakie to się okaże fajne uczucie jak nie musisz się już z nikim liczyć jak planujesz jakiś wyjazd, wypad gdzieś z kumplami czy coś takiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Robisz totalnie co chcesz i nikomu nie będzie przykro ani nikt nie będzie robić focha. Wszystko ma wady i zalety,
@kielishek: Stary, daj se czas. Jesteś teraz tykającą bombą. Każdą teraz pannę będziesz odstraszać, bo będziesz zdeterminowany, a jak się jakaś pojawi i nie odbierze sygnałów to ją poranisz... daj se czas. Jak będzie ten moment kiedy wstaniesz rano i pierwsza myśl nie będzie o tej która właśnie poszła w pisdu, to zacznij się rozglądać. Szanuj innych!... Poszukaj czegoś co Ci da trochę radochy.
@kielishek: 30 day no contact rule
Jesteś teraz w psychicznie słabej kondycji, ona góruje mentalnie. Obrzydzisz ją tylko bardziej pisząc, że tęsknisz i chcesz aby wróciła. Zajmij sie sobo, ciulu!
Moge Ci zagwarantować, że jeśli był to poważny związek, to ona też myśli. Ale pewnie w negatywnym świetle, jeśli zerwała. Skoro byliście nierozłączni, to rozłącz się od niej, nie pisz, nie pokazuj się jej, nie wysyłaj smsów, nie dzwoń, nie snapuj,