Wpis z mikrobloga

@SirSajko:

10 dni WER Warszawa już


nie wiesz gdzie jest paczka

Ile najdłużej Wy czekaliście podczas takiego statusu


14 dni

czy paczka na 100% do mnie dotrze


szklana kula mówi - nie wiem

czy istnieje szansa że ją zgubią, albo cokolwie


tak
@SirSajko: przecież tego nie da się zgadnąć ile paczka będzie szła z wer warszawa do ciebie. Ja powiem że miałem paczkę po 2 dziach a Andczej miał po 14 dniach, wyciągnę ci z tego średnia i wychodzi ze paczka z wer warszawa do ciebie idzie średnio 8 dni więc już możesz kontaktować się z pocztą polską.
@czerwonyziemniak: Odpowiedział tylko na jedno, za co mu dziękuje. Zachował się też żenująco na co wskazałem. Niczego od nikogo nie oczekuję :) Najwyżej zdrowej dyskusji bez jakichś mankamentów świadczących o nie radzeniu sobie socjalnie nawet w świecie wirtualnym co przekłada się na jakąś delikatną ale jednak słowną agresję.
@MichalQ20: W ogóle małe szanse, że zaginie w drodze z WER do poczty, moim zdaniem.
@SirSajko: Najgorszy typ pytającego prezentujesz... pokory trochę.
Takich jak Ty to trochę szkoda na czarnolisto dawać, ale odpowiadać im - jeszcze bardziej marnować czasu szkoda, zadzwoń se do WER jak taki wygadany jesteś i nie omieszkaj o VAT zapytać (przedstaw się wyraźnie i powiedz, że kategorycznie sobie go nie życzysz).
@Dezynwoltura: Tzn że nawet jak kulturalnie zapytam, to mam w pokorze znosić żenujące docinki kogoś kto nie mógł powoli przeczytać tego co napisałem, jeśli czytania sprawia mu czasem trudność? Ależ nie! Facet ma ewidentne parcie na dowartościowywanie się, ja z takimi nie spędzam czasu. Może się czegoś nauczył, jego sprawa :)
@SirSajko: Idąc tym tokiem myślenia, to pytanie padło SETKI jak nie tysiące razy pod tymi tagami wystarczyło przeszukać wpisy w odstępie 1-2 dni. Być może dlatego ironiczny ton czasami się otrzymuje jak się chce wszystko pod ryja jak to mawiają...

@Dezynwoltura: A kto niby coś chce pod ryja? :D Wskaż miejsce gdzie czegoś żądałem.. tak myślałem. Unosicie się bo wytknąłem faktyczny błąd świadczący o jakichś prywatnych problemach wylewanych na Bogu ducha winnym Mirku zadającym kulturalne pytanie. Nie chcesz, nie odpowiadaj nikt Cię nie zmusza. Ktoś kulturalny i z informacjami na pewno tutaj napisze i napisał właściwie już :) I te zmyślanie z Setkami też sobie daruj, robienie kurtyzany z faktów po
@SirSajko: Może wyjdę na ignoranta, ale powiem Ci, że po pierwszym zdaniu Twojej powyższej wypowiedzi przestałem czytać dalej, ciągle ten sam roszczeniowy ton. Nie chce mi się gadać z takimi megalomanami, strata czasu... także nie odpisuj, bo nawet nie wejdę już w ten wątek.

o jakichś prywatnych problemach wylewanych na Bogu ducha winnym Mirku zadającym kulturalne pytanie

Facet ma ewidentne parcie na dowartościowywanie się, ja z takimi nie spędzam czasu.

Najwyżej zdrowej dyskusji bez jakichś mankamentów świadczących o nie radzeniu sobie socjalnie nawet w świecie wirtualnym co przekłada się na jakąś delikatną ale jednak słowną agresję.


@SirSajko:
Nie wiem kolego jakie masz problemy, ale ja tobie grzecznie i spokojnie odpowiedziałem na pytanie, nigdzie cie nie
@Andczej:

Bardzo spokojnie napisałem ci, że tak naprawde nie wiesz gdzie jest twoja paczka.


Tylko że nigdzie o to nie pytałem.. no ale dziękuję Ci.. (Wiesz już czemu nie policzyłem nigdzie tej odpowiedzi, ale to marginalna sprawa)

Odpowiedziałem w normalny sposób ile najdłużej czekałem podczas takiego statusu.


To jest odpowiedź wartościowa za którą CI również i najbardziej dziękuje, tego oczekiwałem pisząc tego posta.

Nie wiem skąd miałbym wiedzieć czy paczka do
Tylko że nigdzie o to nie pytałem.. no ale dziękuję Ci.. (Wiesz już czemu nie policzyłem nigdzie tej odpowiedzi, ale to marginalna sprawa)


ok tu masz rację, tylko poprawiłem twój błędny tok myślenia

Eh.... nie mam bólu dupy i nie wmawiaj mi że coś jest skoro czegoś nie ma, bo jestem pewien że w 4 oczy nie zrobiłbyś tego, ale jako że przed sobą masz monitor to myślisz że możesz klepać wszystko.