Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moim zdaniem największym problemem w kontaktach męsko-damskich jest duża asymetria zaangażowania jednej ze stron i nadinterpretacji pewnych sytuacji.

Jestem na pierwszym roku studiów, w zasadzie z początkiem studiów zakończył się mój pierwszy i naprawdę długi związek (ponad 3 i pół roku). Od czasu przyjazdu do Warszawy na studia nie planowałam, nie zakładałam kompletnie niczego w kontekście związkowym. Po tych paru miesiącach ktoś z boku mógłby ocenić mnie jako "łatwą", choć do tej pory nie usłyszałam tego w twarz. Za to parę razy został postawiony mi zarzut, że "bawię się" uczuciami. Był to zarzut facetów w moim kierunku.

Moim zdaniem faceci cały czas nie rozumieją, że seks może być po prostu zajebistą zabawą. To, że się z kimś przespało nie sprawia, że jesteśmy z tym kimś w związku...

A tak w ogóle to uwielbiam teksty na mikro w stylu: "puszcza się, pusta dupa, nic nie warta, etc itp". Polecam zapoznać się z biografią Oriany Fallaci, czy o niej też powiecie, że jest pusta? (zakładam, że wszyscy wiecie kim była. Poza tym, że była jedną z największych dziennikarzy/pisarzy XX. wieku uwielbiała seks, i to również ten bez większych zobowiązań).

#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net ) Zaakceptował: XYZ
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 59
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jasne, ale tez nie ma co demonizowac facetow, co nie lubia lasek z wysokim przebiegiem. ja tam z fetyszu dziewictwa wyroslem juz ladnych pare lat temu, ale tak samo jak calkiem normalne jest u dziewczyn, ze nie chca prawiczkow, tak samo ja nie chcialbym miec laski, ktora np. by miala 3x wiecej partnerow niz ja mialem partnerek. wot moja fanaberia i tyle, nie bede ich nazywac latawicami ani #!$%@?,
  • Odpowiedz
antyhipokrytyk: @alma_ czyli dziewczyna nie może uprawiać seksu dla zabawy, bo go lubi po prostu? tylko i wyłącznie w związku bo jak nie to się puszcza? wyjdź z mentalnej jaskini

@Asterling na twoim miejscu nie wypowiadałbym się na temat puszczania, bo sam próbujesz nieudolnie podbijać tutaj do różowych które piszę że są samotne, stuleja 9000 XDDD

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
xD: OPko a spanie z kim popadnie sprawia ci przyjemność taką samą jak z ukochanym ? Szczerze pytam, bo ja jako facet jestem w stanie powiedzieć, że spanie z jakimiś tam gdzieś poznanymi kobietami to absolutnie nie to samo co seks z osobą na której ci zależy i z którą coś planujesz. To jest po prostu dużo przyjemniejsze, a seks z byle kim wydaje się mega pusty.

To jest anonimowy komentarz.
  • Odpowiedz
antyhipokrytyk : @Asterling tak he he he dla heheszków, ubaw po pachy, wytłumacz czym jest puszczanie się? jeśli dziewczyna lubi seks a nie jest w związku i nie zamierzaw nim być to co ma zrobić? zaszyć się w piwnicy i doradzać tak jak ty? XD

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
Wołam obserwujących:

  • Odpowiedz
OP: Chyba nie za bardzo ogarniacie o co mi chodzi niestety...

Przecież ja nie mówię o sytuacji, jak u @kuznikowski , że panna go zdradzała.

Nie chodzi mi też o usprawiedliwianie mojego puszczania się, jak sugeruje @alma_ . Przykład Fallaci podałam dla uzmysłowienia, że nie ma jakiegokolwiek powiązania "puszczania się" z
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ej no ludzie, wyjdzcie z mentalnej jaskini, niepostępowi stulejarze. Daje dupy na prawo i lewo, jestem taka porządna, materiał na zone, bo jestem wyzwolona i lepsza od innych, bo nie jestem mentalną stuleją jak wy!!! Wszyscy mądrzy ludzie dają dupy, nawet ta dziennikarka Oriana Fellatio i ona jest mądra jak ja. A wy dalej sobie miejcie jakieś głupie wartości i żyjcie z tymi zasciankowymi umysłami.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: im więcej partnerów seksualnych ma kobieta tym trudniej o stabilny związek, potwierdzone info. Jeśli odpowiada Ci życie dupodajki do końca życia ok, myślę że nic złego nie robisz. Ale uwierz mi że ja, mimo że przez wiele kobiet a nawet stulejek mogę być odbierany jako #!$%@?, brzydzę się kobietami z wysokim przebiegiem, i to nawet nie wynika z logiki tylko podświadomości. Na bank nie związałbym się z kimś takim,
  • Odpowiedz