Wpis z mikrobloga

@fixie: miałem opcję, za 8.50 na początek, jednak wybrałem ofertę, niosącą profity w bardziej długofalowej perspektywie (płatne overtime, płatne bank holiday, attendance bonus itd.)
@sorek : nie uważam się za pana świata, tylko za kogoś ciut bardziej ogarniętego, niż ten, który pracuje za 7.20
@Melcma mam cię w piździe. Pluć sobie możesz do lustra. Dla twojej zasranej wiadomości to jestem rzemieślnikiem a nie robolem.
@sorek: swoją drogą, płacę stawki bardzo porównywalne do twojej lokalizacji a kasę mam o par funciaków większą. Jak masz takie kokosowe oferty na podorędziu to podrzuć, chętnie się zainteresuję ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Panczenisci: Ty jak kiedyś zmądrzejesz, wydoroślejesz to będziesz wiedział, że dżentelmeni o pieniądzach nie dyskutują, oni je zarabiają i mają a szczycenie się tym, że się ma kilka funtów więcej od kogokolwiek, jest oznaką totalnego buractwa :)
@fixie: chyba jednak ty nie załapałeś pełnego obrazu sytuacji, rzucając argumentem, który ma się jak armata do koziej łechtaczki.
@Namarin: w samym temacie tego wątku zaznaczona jest określona kwota, więc do tego się odniosłem. W twoim kierunku nie rzucałem żadnymi kwotami więc nie zasłaniaj się etykietami, których do końca sam nie rozumiesz i proszę wysil się odrobinę bardziej, jeśli chcesz kogoś poniżyć, bo takie desperackie skakanie od faktu do faktu,
proszę wysil się odrobinę bardziej, jeśli chcesz kogoś poniżyć


@Panczenisci: zrozum że ja tego nie robię, nie próbuję, to ty swoim pisaniem sam się poniżasz, ja jestem tylko obserwatorem/komentatorem, obserwuję i komentuję to co ty napisałeś, także z łaski swojej nie próbuj teraz odwracać uwagi od siebie na mnie, byłbym ci wdzięczny :).
@Panczenisci: Nie interesuje nas Twoja sytuacja, ale to byś zrozumiał dlaczego taka praca i stawka nie czynią z człowieka jej podejmującego kogoś gorszego od kogoś mającego 10f, a i to dopiero po kilku miesiącach.
@Namarin: nie pluj mi w twarz, wmawiając, że deszcz pada. Nazwałeś mnie bezpodstawnie burakiem, powołując się na tezę zasłyszaną w filmie/przeczytaną w książce (szczerze wątpię w wersję z książką). W porównaniach, których dokonałem nie zwracałem na nikogo uwagi tylko chciałem konkretnej, merytorycznej wymiany informacji, którą zakłóciłeś swoimi z kantu pindola wyssanymi tezami znajdującymi odzwiercidlenie w sedesowej wodzie. Proszę uprzejmie, odpuść mi swojego "dżentelmeństwa".
@fixie: Nadal nie rozumiesz. Stawka, oferowana przez autora tematu jest reklamowana jako rarytas, którym w rzeczywistości nie jest. Jest tanim workiem ścierwa, na którą rzuci się głodna cebula, którą gardzę i która na dobrą sprawę wyrabia nam polakom, negatywną opinię w uk.
@fixie: jeśli mam zaledwie cień kwalifikacji, które ma ten człowiek to zasłużenie może nazwać mnie śmieciem, bo taka jest prawda. Podzielam twoją opinię odnośnie bezsensowności tej rozmowy i życzę miłego wieczoru.
@Panczenisci: w tym wątku jedyną negatywną osobą mogąca wystawiać negatywne świadectwo o Polakach jesteś Ty ze swoim wywyższającym się zachowaniem. Jeśli serio uważasz, że ktoś kto chce zacząć prace za minimalną i przez to staje się cebulakiem - to jest to najlepszy dowód, że Ciebie można do nich zaliczyć.

@Namarin: nienawidzę powiedzenia o gentlemanach nie rozmawiających o pieniądzach:
1. o pieniądzach trzeba rozmawiać i trzeba umieć mówić, to podstawa, w
@sorek: To nie jest tyle kwestia wywyższania się, co pogardy dla wyzysku ludzi głodnych gotówki, którzy sami się na ów wyzysk godzą. Wiem, że z czasem nabiorą podobnego podejścia do mojego i nie pozwolą się tak traktować jednak do tego czasu ktoś zdąży na nich konkretnie zarobić i utrwalić mit niewolnika z republiki postsowieckiej. Chciałbym aby rodacy jechali w poszukiwaniu chleba z o wiele większą świadomością odnośnie rynku pracy w konkretnych